Jump to content

Ollaaaa

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Hej. Nie wiem czy moja wiadomość będzie pomocna dla tych którzy wypełniają wniosek czy nie, w każdym razie, ja dopiero dzisiaj przy sprawdzaniu swojego podania zorientowałam się co należy zrobić żeby zawsze było tłumaczenie poleceń po polsku. To znacznie ułatwiło mi pracę. Należy wybrać język u góry "polski". Czasami zdarzało mi się, że po przejściu na kolejny etap nie było tłumaczenia i nie wiedziałam, że to ma coś wspólnego właśnie z wyborem języka bo po prostu nie zwracałam uwagi czy tam coś się zmieniło. Tłumaczenie wtedy pojawia się wszędzie;) Powodzenia w wypełnianiu podania.
 2. No racja, więc dzięki;) Napisałam co studiuje i na którym roku.
 3. Dziękuję, ale za bardzo dalej mi to nie pomogło. Co powinnam tam mniej więcej napisać? Nie wiedziałam co wpisać więc pomyślałam, że powtórze i wpiszę STUDENT. Co o tym myślicie? proszę o wskazówki bo chciałabym jeszcze zmienić i wysłać żeby mieć z głowy.
 4. Ojj bardzo możliwe. Więc dziękuje za wyjaśnienie, bo już się martwiłam, że będę musiała jakieś podpisy elektroniczne załatwiać sobie. Chciałam jeszcze zapytać, w tej zakładce co się wypełnia odnośnie pracy/szkoły to co mam wpisać w swoich obowiązkach skoro jestem studentką?
 5. Chciałam zapytać jak zdobyć elektroniczny podpis?Bo gdzieś czytałam, że na tym elektronicznym wniosku należy podpisać się elektronicznym podpisem. Moglibyście mi napisać czy to prawa i jeśli tak, to gdzie taki podpis sobie zrobić?
×
×
 • Create New...