Jump to content

ada34

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Dostałem autoryzację!!! W pytaniu nt. odmowy, wpisałem orientacyjne lata. Wielkie Wam Dzięki, Pozdrawiam
 2. Sugerujesz, że nie mają już żadnych informacji na ten temat, bo ja bym się ku temu skłaniał? BTW... Napisałem maila do Ambasady i czekam na odpowiedż. Może oni będą bardziej pomocni.
 3. Tak po "cichu" sobie myślę, że oni nie mają żadnej informacji w systemie na ten temat ( ok. 35 lat temu). Należy podać datę i lokalizację placówki, gdzie odmówiono wizy. Co do profilu, to nie mogę się doszukać informacji na ten temat.
 4. W @ podałem im wszystkie dane mojej mamy i mnie (dokładny adres zamieszkania, pesel i nr. telefonu).
 5. Otrzymałem odpowiedz z Konsulatu- "Niestety nie możemy Panu udzielić takiej informacji – proszę wpisać orientacyjną datę odmowy". BTW... To mi pomogli w udzieleniu poprawnej odpowiedzi
 6. W niedzielę wystosowałem maila do Konsulatu w Krk, i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi
 7. Nie, nie pytałem. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie wystosować maila do Konsulatu w Krk z zapytaniem ws. mojego problemu.
 8. Ale tutaj chodzi o podanie konkretnej daty, kiedy to miało miejsce. Wiem tylko, że było to w Krakowie.
 9. Witam. Mam pewien problem z wnioskiem ESTA. Mianowicie: W jednym z pytań jest pytanie, czy wcześniej miałeś odmowę wizy. Mieliśmy! Pod koniec lat 80-ych mieliśmy odmowę wizy turystycznej. Kiedy byłem może 10-cio letnim chłopcem i razem z moją mamą (wspólny paszport) chcieliśmy odwiedzić ojca, będącego legalnie w stanach od 1980 roku. Chciałbym tylko nadmienić, iż w 1992 roku byliśmy w USA na wizie I-551, i wróciliśmy po trzech miesiącach. Mam pytanie: co mam wpisać w dacie odmowy wizy, kiedy (niestety) nie mam żadnych dokumentów w tej sprawie? Z góry Wielkie Dzięki za informacj
×
×
 • Create New...