Jump to content

kismet75

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tylko dodam , że od wczoraj próbuję zmienić rezerwację lotu na stronie lot.com . Kontakt infolinia +485777755 oraz massenger nikt nie odbiera połączenia i nie odpowiada na wiadomości pomimo zapowiedzi w tv ze jest taka możliwość . Na facebook na stronie Lot Polish Airlines masa ludzi zamieszcza komentarze co mają robić które zostają bez odpowiedzi.
 2. Ja właśnie jestem zmuszony zmieniać bilet lot 19 marca . Też jestem ciekawy jak linie lotnicze podejdą do tych zmian .Wydaje mi się że wyjdzie ogólne zamieszanie.Kurcze chyba wykrakałem zakładając temat na forum .
 3. Włosi sami igrali z ogniem i dalej igrają . Ponoć kontrola na granicach miast to fikcja . W szpitalach brak jest respiratorów .Do szpitali nie przyjmowane są osoby w wieku 80+ .
 4. Informacje ze strony Lot : Polskie Linie Lotnicze LOT rekomendują bieżące sprawdzanie najnowszych wymagań związanych z wjazdem do krajów tranzytowych i docelowych. Wybrane państwa ogłosiły, że nie zostaną wpuszczone na ich teren osoby, które w ostatnich 14 dniach przebywały m.in. w Austrii, Chińskiej Republice Ludowej, Francji, Hiszpanii, Hongkongu, Iraku, Iranie, Japonii, Korei Południowej, Libanie, Makau, Niemczech, Singapurze, Syrii, Szwajcarii, Tailandii, Włoszech. Najnowsze informacje dotyczące restrykcji wjazdowych można śledzić na stronie IATA . Pasażerowie, którzy nie są w stanie rozpocząć swojej podróży ze względu na restrykcje wjazdu, związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, mogą dokonać bezpłatnej zmiany terminu wylotu na podróże spełniające wymogi wjazdu na terytorium danego kraju do 30 czerwca 2020 roku lub uzyskać całkowity zwrot za zakup biletów. Powyższe warunki dotyczą biletów na rejsy operowane przez LOT, zakupionych przed datą wprowadzenia restrykcji. Aby skorzystać z możliwości zwrotu biletu lub zmiany terminu rejsu prosimy o kontakt z Państwa punktem sprzedaży. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy kraj, do którego lub przez który Państwo podróżują, wprowadził obostrzenia związane z prewencyjnymi działaniami epidemiologicznymi, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio ze służbami imigracyjnymi tego państwa. https://www.lot.com/pl/pl/procedury-wjazdowe-wybranych-krajow
 5. Witam mam pytanie odnośnie koronawirusa w USA . w dniu 19 marca lecę do New Jork Newark . W związku z powyższym mam pytanie czy ruch na powyższym lotnisku odbywa się normalnie czy też w związku z koronawirus-em są jakieś dodatkowe utrudnienia .
 6. Witam mam pytanie czy w chwili zniesienia wiz do USA przystąpienie Polski do programu visa waiver osoby posiadająca promesę wizową B1/B2 będą musiały wypełniać dokument ESTA czy też w takim przypadku to pozostaje na starych zasadach . Ewentualnie czy w chwili wejścia programu visa waiver wizy B1/B2 tracą ważność.
 7. Dziś wizy odebrane od kuriera w obu przypadkach 10 lat ważności .U mnie jest jedna gwiazdka u córki dwie .
 8. Własnie jestem po rozmowie w ambasadzie w Warszawie.Byłem na rozmowie wspólnie z córką 18 lat poszło w miarę szybko . Pytania: -cel podróży -czy byłem wcześniej w USA -pytanie o pracę -w jakich krajach wcześniej byłem -kim jest osoba dla mnie do której jadę - do jakiego miasta chcę jechać w USA -przewidywany czas pobytu w USA Po tych kilku pytaniach konsul popstrykał troszkę w komputerze po czym z uśmiechem oznajmił , że wizy zostały przyznane i witamy w Stanach Zjednoczonych
 9. Witam rozmowa w Warszawie dziś złożyłem DS160 i dokonałem opłaty w takim razie jutro zadzwonię do ambasady i ustalę jak to wygląda .
 10. Witam złożyłem własnie DS-160 i dokonałem opłaty wizowej .Mam teraz dodatkowe pytanie czy na rozmowę w ambasadzie umawia się dzwoniąc telefonicznie czy też ambasada wyznacza termin samodzielnie na rozmowę z konsulem informując o spotkaniu . Ponadto mam pytanie w jakim okresie muszę się zgłosić na taką rozmowę bo nie wiem czy na dniach nie wypadnie mi dalszy wyjazd tak że mogę być poza krajem ponad miesiąc czasu .
 11. Witam mam pytanie czy jeśli pracuje muszę we wniosku DS-160 podawać gdzie wcześniej uczęszczałem do szkoły czy też w takim przypadku jest to nie potrzebne .
×
×
 • Create New...