Jump to content

kismet75

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam mam pytanie czy w chwili zniesienia wiz do USA przystąpienie Polski do programu visa waiver osoby posiadająca promesę wizową B1/B2 będą musiały wypełniać dokument ESTA czy też w takim przypadku to pozostaje na starych zasadach . Ewentualnie czy w chwili wejścia programu visa waiver wizy B1/B2 tracą ważność.
 2. Dziś wizy odebrane od kuriera w obu przypadkach 10 lat ważności .U mnie jest jedna gwiazdka u córki dwie .
 3. Własnie jestem po rozmowie w ambasadzie w Warszawie.Byłem na rozmowie wspólnie z córką 18 lat poszło w miarę szybko . Pytania: -cel podróży -czy byłem wcześniej w USA -pytanie o pracę -w jakich krajach wcześniej byłem -kim jest osoba dla mnie do której jadę - do jakiego miasta chcę jechać w USA -przewidywany czas pobytu w USA Po tych kilku pytaniach konsul popstrykał troszkę w komputerze po czym z uśmiechem oznajmił , że wizy zostały przyznane i witamy w Stanach Zjednoczonych
 4. Witam rozmowa w Warszawie dziś złożyłem DS160 i dokonałem opłaty w takim razie jutro zadzwonię do ambasady i ustalę jak to wygląda .
 5. Witam złożyłem własnie DS-160 i dokonałem opłaty wizowej .Mam teraz dodatkowe pytanie czy na rozmowę w ambasadzie umawia się dzwoniąc telefonicznie czy też ambasada wyznacza termin samodzielnie na rozmowę z konsulem informując o spotkaniu . Ponadto mam pytanie w jakim okresie muszę się zgłosić na taką rozmowę bo nie wiem czy na dniach nie wypadnie mi dalszy wyjazd tak że mogę być poza krajem ponad miesiąc czasu .
 6. Witam mam pytanie czy jeśli pracuje muszę we wniosku DS-160 podawać gdzie wcześniej uczęszczałem do szkoły czy też w takim przypadku jest to nie potrzebne .
×
×
 • Create New...