Jump to content

.f.

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

1,426 profile views
 1. Jak czytam takie teksty to aż nie wiem czy śmiać się czy płakać jak już lepszym argumentów wymyślić nie możecie tylko stosujecie argument z dupy, oprócz tego, że Ted Kaczyński pochodził z polskiej rodziny imigrantów nie ma innego powiązania, między jego działalnością przestępcza a Polską, tak samo jakby ten Uzbek był jakimś psycholem i zabijał z samej przyjemności zabijania, ale nie, on zabijał w ramach religii więc porównywanie tych dwóch przypadków to gwałcenie logiki. A o likwidacji tego programu już dawno się gadało, jeszcze za czasów Obamy więc nie wiem skąd to oburzenie skoro obecnie Trump ma bardzo mocny argument.
 2. Jeszcze zyski trzeba przekalkulować, turystyka USA przynosi zapewne spory dochód a taka loteria? Nic ciekawego nie przynosi oprócz przeważnie dość biednych imigrantów którzy ściągają jeszcze swoje rodziny.
 3. Ale plujesz jadem, jest różnica kiedy zamachu dokonuje obywatel swojego kraju a imigrant, bo takiego imigranta wystarczyło nie wpuszczać i problemu juz by nie było problemu z obywatelami tak łatwo nie da się rozwiązać.
 4. No jeżeli chcesz jechać na jego losie to tak.
 5. Sprawdź po prostu później, jak dla mnie to zwykły błąd.
 6. Wpisz dokładnie numer, nie kopiuj, tylko przepisz albo jak przepisujesz to skopiuj i nie panikuj, nawet przy odrzuceniu zapewne możesz sprawdzić status. No i serwery przeciążone więc lepiej może poczekać.
 7. Po prostu serwer dopuszcza tylko taka liczbę osób aby wyrobić, czekaj, ja też jeszcze nie sprawdziłem.
 8. To jak długo to przeżywasz? Ja wysyłam aplikację w październiku i do końca kwietnia zapominam o tym.
 9. Znak zapytania w tytule znaczy, że nic nie wiadomo i sugeruje odpiwedź nie. O końcu loterii już pamiętam gadało się za pierwszej kadencji Obamy i gada się praktycznie co pół roku.
 10. Przecież i tak jest losowanych więcej numerów więc nikomu nic nie odbiera
 11. więc składasz papiery czy sobie odpuszczasz skoro i tak bierzesz ślub?
 12. Jest taka opcja "Wyświetl nową zawartość" prawy górny róg.
×
×
 • Create New...