Skocz do zawartości

ania j.

Użytkownik
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O ania j.

 • Urodziny 06.02.1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. Czy ktoś kto już wylosował mógłby sprawdzić mi zdjęcie? Składam kolejny rok, ale zgłupiałam właśnie - zdjęcie robione u fotografa, niby wszystkie parametry ok. Ale jak wrzucam do sprawdzenia w te 2 zielone kontury to mam wątpliwości. Głupio byłoby wysyłać kolejny raz w przekonaniu, że jest ok - a może przez zdjęcie się nie udaje . Kto pomoże?
 2. Zielona Karta A Narodziny Dziecka

  A zanim będziesz wylatywał to minie więcej niż kilka miesięcy . Rozmowy zaczynają się dopiero w październiku. Nie podajesz jak wysoki masz nr. Od rozmowy też masz jeszcze chwilę na wylot.
 3. Użyj opcji przypominania przez maila - wtedy samo wszystko wypełnia się i jeśli gdzieś masz literówkę albo błąd to powinno się tak udać.
 4. uslow - myślisz że to pewniejsze niż loteria?
 5. Dopiero teraz przeczytałam całą info poza HAS NOT . Czy wszyscy niewylosowani w tym roku mają taki komunikat?: W poprzednich latach nie było nic o poprawności danych - chyba, że źle pamiętam. Może ktoś potwierdzić, że to ogólny komunikat czy może coś u mnie nie tak?
 6. trzecie losowanie, nadal to jeszcze nie mój czas
 7. Polacy I Jazda... Na Gazie. I Nie Tylko.

  Ja rozglądam się zawsze, nawet na kursie - nikt nigdy nie powiedział że źle ale miałam super Instruktorów - może to dlatego Czy w USA nie ma po prostu naszych zielonych strzałek czy o co chodzi z tym skręcaniem na czerwonym? Zawsze w prawo można?
 8. 1. Mówienie, że na turystycznej lecisz w sprawie pracy - raczej nie jest dobrym pomysłem. Możesz nie zostać wpuszczony. 2. Wymóg jest taki, że pierwszy musi wlecieć główny aplikant. Rodzina może wlecieć z nim, może też później. Nie może wcześniej. Wlot niejako aktywuje zieloną kartę - dlatego każdy musi wlecieć żeby aktywowała się jego karta. Czas oczekiwania na kartę - ludzie różnie podają - jedni dostają wcześniej, inni muszą poczekać. Do czasu otrzymania - funkcję karty spełnia wklejka w paszporcie. Na niej możesz wylecieć i wlecieć - np. z rodziną. Ważna rok. 3. Każda z osób ma 180 dni. Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś źle napisałam.
 9. Ślub Cywilny Dla Zielonej Karty

  Że się rozwodzą to wiem . Tylko wydawało mi się że w takiej sytuacji gdzie ktoś dostaje GC z DV a druga osoba jako małżonek - to byłam pewna, że jest jakiś określony czas minimalny ile w tym małżeństwie pozostać muszą dla zachowania statusu. Bo chyba tak nie ma, że mogą się rozwodzić zaraz po wlocie do USA? Za proste by to było Ale pewna tej wiedzy nie jestem - więc proszę nie brać tego za pewnik .
 10. Nauka Angielskiego - Kreatywne Sposoby

  Przypadkiem trafiłam dziś na http://www.youtube.com/user/MotherGooseClub?feature=watch Zastanawiałam się jak długo moja prawie 7letnia córcia musiałaby to oglądać zanim coś złapie. Oglądała może z 30 min. A teraz słyszę jak już u siebie stara się powtarzać którąś z tych piosenek Lepsze niż to oklepane MiniMini, którego szczerze mówiąc mam już po uszy
 11. http://pl.delicast.com/radio/USA używam tej strony - kiedyś słuchałam baaardzo dużo
 12. Ślub Cywilny Dla Zielonej Karty

  Wszystko pięknie. Tylko co? Podpiszesz z kimś taką umowę? A załóżmy że to Ty masz szczęście i zostajesz wylosowany - i nagle nie zechcesz paru(set) tysięcy za pomoc? A może druga osoba ma szczęście i to samo postanowi - jak się nie zdecydujesz - poszuka kogoś kto zapłaci. Albo co zrobisz jeśli druga strona Ci zniknie po wlocie do US. Stracisz z nią kontakt. No chyba, że zakładasz 5 lat mieszkać razem (niech mnie ktoś poprawi jeśli jest inny czas oczekiwania na możliwość obywatelstwa w tym przypadku). Za duże ryzyko uważam na taki numer. To nie jest tak, że później wierzą Wam na słowo. Jak pójdziecie po obywatelstwo (zakładając że plan by wypalił) to wiesz czym ryzykujesz jak się ktoś zorientuje, że w zasadzie to Wy się nie znacie? W ogóle wiesz, że ryzykujesz? Może jeszcze z osobą, którą się zna... Nie wiem - wieloletnia przyjaciółka, czyjaś siostra, córka... Ale tak przez ogłoszenie? Ludzie są różni, a naiwni słono płacą za błędy. Pamiętaj o tym.
 13. Nauka Angielskiego - Kreatywne Sposoby

  dlatego pomyślałam, że na tym forum znajdą się chętni i ktoś kto wpadnie i czasem skoryguje błędy
 14. Nauka Angielskiego - Kreatywne Sposoby

  filmy z napisami ok - tylko jak dla mnie np. szukam z napisami po angielsku - a są tylko po polsku niestety
×