Jump to content

ania j.

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ania j.

 • Birthday 02/06/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. Na Chromie przeszłam. Tu nie ma spisku. Ale jak każdy odpala telefony, kilka komputerów, to nie ma się co dziwić, że ciężko.
 2. Mówisz, że dobry znak? :)))) Odkąd Pl wróciła do programu, wysyłam. Emocje były przy pierwszym i przy dzisiejszym
 3. Udało się Nie zamknęłam strony, odświeżyłam, wyświetliła się ta ostatnia strona do zatwierdzenia i mam zarejestrowane zgłoszenie. Jestem w szoku. Godz. 18:09
 4. Po raz pierwszy na ostatnią chwilę i po raz pierwszy się nie udało Przeszłam wszystko, aż do ostatniej strony do zaakceptowania. Niestety strona nie zdążyła się odblokować edit: przeszło :)))))))
 5. Czy ktoś kto już wylosował mógłby sprawdzić mi zdjęcie? Składam kolejny rok, ale zgłupiałam właśnie - zdjęcie robione u fotografa, niby wszystkie parametry ok. Ale jak wrzucam do sprawdzenia w te 2 zielone kontury to mam wątpliwości. Głupio byłoby wysyłać kolejny raz w przekonaniu, że jest ok - a może przez zdjęcie się nie udaje . Kto pomoże?
 6. Dopiero teraz przeczytałam całą info poza HAS NOT . Czy wszyscy niewylosowani w tym roku mają taki komunikat?: W poprzednich latach nie było nic o poprawności danych - chyba, że źle pamiętam. Może ktoś potwierdzić, że to ogólny komunikat czy może coś u mnie nie tak?
 7. 1. Mówienie, że na turystycznej lecisz w sprawie pracy - raczej nie jest dobrym pomysłem. Możesz nie zostać wpuszczony. 2. Wymóg jest taki, że pierwszy musi wlecieć główny aplikant. Rodzina może wlecieć z nim, może też później. Nie może wcześniej. Wlot niejako aktywuje zieloną kartę - dlatego każdy musi wlecieć żeby aktywowała się jego karta. Czas oczekiwania na kartę - ludzie różnie podają - jedni dostają wcześniej, inni muszą poczekać. Do czasu otrzymania - funkcję karty spełnia wklejka w paszporcie. Na niej możesz wylecieć i wlecieć - np. z rodziną. Ważna rok. 3. Każda z osób ma 180 dni. Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś źle napisałam.
 8. Sly uważaj - bo jeszcze ktoś weźmie i to "łyknie"
 9. zakład mam sprawdzony generalnie tylko ja taki niedowiarek jestem jak sama nie sprawdzę to wiesz...
 10. Jako, że w tym roku wybitnie nie mam czasu śledzić forum - bardzo proszę o wybaczenie za (wiem - banalne) pytanie piszecie o jakimś programie, który sprawdza zdjęcie - że jakieś 2 zielone ramki czy coś... w zeszłym roku pamiętam było tylko samo wgranie zdjęcia i się wyświetlało czy ok. Może ktoś podać namiar na te ramki? a przy okazji - jak sprawdzić czy zdjęcia ma tą 24-bitowa głębię ostrości? W sensie - chciałabym sprawdzić czy fotograf nie uważa się za wszechwiedzącego i wolałabym mieć pewność niż ufać w "jest takie jak trzeba" z góry dziękuję
×
×
 • Create New...