Jump to content

ania j.

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ania j.

 • Birthday 02/06/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. Na Chromie przeszłam. Tu nie ma spisku. Ale jak każdy odpala telefony, kilka komputerów, to nie ma się co dziwić, że ciężko.
 2. Mówisz, że dobry znak? :)))) Odkąd Pl wróciła do programu, wysyłam. Emocje były przy pierwszym i przy dzisiejszym
 3. Udało się Nie zamknęłam strony, odświeżyłam, wyświetliła się ta ostatnia strona do zatwierdzenia i mam zarejestrowane zgłoszenie. Jestem w szoku. Godz. 18:09
 4. Po raz pierwszy na ostatnią chwilę i po raz pierwszy się nie udało Przeszłam wszystko, aż do ostatniej strony do zaakceptowania. Niestety strona nie zdążyła się odblokować edit: przeszło :)))))))
 5. Czy ktoś kto już wylosował mógłby sprawdzić mi zdjęcie? Składam kolejny rok, ale zgłupiałam właśnie - zdjęcie robione u fotografa, niby wszystkie parametry ok. Ale jak wrzucam do sprawdzenia w te 2 zielone kontury to mam wątpliwości. Głupio byłoby wysyłać kolejny raz w przekonaniu, że jest ok - a może przez zdjęcie się nie udaje . Kto pomoże?
 6. 1. Mówienie, że na turystycznej lecisz w sprawie pracy - raczej nie jest dobrym pomysłem. Możesz nie zostać wpuszczony. 2. Wymóg jest taki, że pierwszy musi wlecieć główny aplikant. Rodzina może wlecieć z nim, może też później. Nie może wcześniej. Wlot niejako aktywuje zieloną kartę - dlatego każdy musi wlecieć żeby aktywowała się jego karta. Czas oczekiwania na kartę - ludzie różnie podają - jedni dostają wcześniej, inni muszą poczekać. Do czasu otrzymania - funkcję karty spełnia wklejka w paszporcie. Na niej możesz wylecieć i wlecieć - np. z rodziną. Ważna rok. 3. Każda z osób ma 180 dni. Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś źle napisałam.
×
×
 • Create New...