Jump to content

ARANTES

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ARANTES

 1. Miło się czyta Wasze odczucia i przeżycia po wylosowaniu GC., aż ciężko oderwać wzrok. Mnie się nie udało po raz 2gi wylosować. Zastanawiam się jednak, jak wygląda procedura odnośnie łączenia rodzin. Moja siostra jest już 12 lat(oczywiście posiada obywatelstwo), a ja jestem ojcem chrzestnym jej synka który nota bene nie mówi słowa po polsku. . Ciekaw jestem ile czasu trwa taka procedura. Mam wizę turystyczną od 3 lat którą otrzymałem w Londynie(pracuje w Wielkiej Brytanii. ) ale jeszcze z niej nie skorzystałem.
 2. 2x Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. może następnym razem się uda...
 3. T. Love - Stany świetny utwór ale już jakby mniej aktualny...puszczę sobie jak bd sprawdzał wyniki ...najlepsze jest to, że nikt na prawdę nie wie gdzie jego szczęście faktycznie się znajduje.
 4. Oby się do mnie szczęście uśmiechnęło...to już raczej ostatnia próba. Już mi myśli krążą koło losowania. Pozdrawiam
 5. Mam takie pytanie otóż, jeśli nie zostanę 15 maja wylosowany to definitywnie oznacza, że z losowania DV-2019 nici ? ...Pytam ponieważ widziałem gdzieś taka informacje odnośnie "dolosowywania"...? Jeśli dużo osób zostało wylosowanych a nie spełniają kryteriów, to inne osoby będą miały swoją szansę jako dolosowane. Czy jest to prawdą ?
 6. W tym roku taki krótki formularz do wypełnienia ? w 2013 było kilka stron
 7. Czy ta "konserwacja" na stronie jest od poniedziałku ? ...chyba nie trzeba być Sherlockiem żeby dojść do wniosku, że najprawdopodobniej za tą sytuacją stoją osoby trzecie...może to "zielone ludziki" z obwodu kalingradzkiego. Wojna w cyberprzestrzeni nie milknie. Ataki na systemy rządowe są w zasadzie ciągłe, lecz nie zawsze zmasowane. Najprostszą a zarazem najskuteczniejszą formą jest przeciążenie serwerów. Używają do tego celu komputerów zombie (haha wiem jak to brzmi :P)....zainfekowany wirusami komputer działa w ukryciu - tak że właściciel nie ma pojęcia że jego sprzęt komputerowy atakuje cele wyznaczone przez twórce wirusów. Tak więc bardzo ważne jest by mieć zabezpieczony komputer i przestrzegać zasad ograniczonego zaufania (szczególnie wchodząc na podejrzane strony i otwierając linki z wiadomości mailowych) ...ale się rozpisałem. Mam jednak nadzieję, że jakoś to załatwią.
 8. Jak Ci się to udało...sprawdzam https://dvlottery.state.gov/ w ciągu dnia i ciągle :
×
×
 • Create New...