Jump to content

truski27

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by truski27

 1. Witam mam pytanko jak w temacie czy dreamliner do USA posiada Wifi płatne czy darmowe? może ktoś wie ? pozdrowienia
 2. Witam Leci ktoś 9 kwietnia Lotem z Warszawy do Chicago ?
 3. Hej zastanawiam się czy mój wylot do USA po 17 miesiącach od ostatniego (który trwał wtedy jeden miesiąc ) nie będzie podejrzany gdybym teraz kupiła bilet na 3-4 miesiące..Planuje kupić bilet na taki okres od razu. Mam tam rodzeństwo legalnie i wizę na 10 lat i nigdy nie przekroczyłam terminów.
 4. 2x nie , 5 lat temu mój brat startował pierwszy raz i jego wylosowali
 5. Hej kiedy będzie można sprawdzać wyniki loterii? pozdrawiam
 6. Witam wysyłał ktoś z USA paczkę do Pl firmą Atlantic Express Corporation ? morska ile czasu płynie?
 7. witam a ja mam pytanie jeśli siostra mi złoży petycje o zieloną kartę a obecnie mam 10 letnią turystyczną to czy ryzyko też będzie że moga mnie zawrócić ? odkąd mam tą wizę byłam 4 miesiecy temu a poprzednio miałam juz 3 wizy.. czy oni w systemie juz to będą mieć na lotnisku jak siostra złoży?
 8. mały ten świat jest tu na forum?
 9. Dobrze mój wujek je ma i wszystko jest ok a jest kilka lat po operacji
 10. ja tam jestem pewna bo wszystko było na swoim miejscu
 11. też miałam taki problem z mleczkiem do demakijazu, było zakręcone i w kartonie i mi pół pudełka wywaliło a nie było żadnej dziury ani odkręcone więc zgadzam sie z tym ciśnieniem
 12. my jak mieliśmy auto wypożyczone to pod lusterkiem już było urządzenie do płacenia zamontowane
 13. Ja miałam kartę t-mobile dla turystów cena 30 dolarów na 3 tygodnie w tym bez limitu smsy i 1000 min jesli dobrze pamietam mozna sprawdzić na ich stronie
 14. może niech Ci wyśle wujek paczką morską, ja przynajmniej z doświaczenia wiem że te mniejsze paczki nie są tak sprawdzane:)
 15. ja byłam we wrześniu i też dostałam na pół roku
 16. Hej nie ma żadnej weryfikacji wniosku przed wizytą, od razu możesz zrobić opłatę a potem umówić sie na spotkanie. Tylko pamiętaj o numerze który będzie potrzebny do umówienia sie na spotkanie. Ja w sierpniu dostałam wizę na 10 lat a w Polsce nic mnie tu nie trzyma oprócz chłopaka i to z nim sie starałam o wizy ( moja już 4 wiza a jego pierwsza) i dostaliśmy razem na 10 lat . Przed składaniem wniosku też miałam wątpliwości ( mam rodzeństwo w Stanach legalnie)czyli imigrantka potencjalna była ze mnie a jeśli chodzi o miejsce to kiedyś było tak że dane województwo do danej Ambasady było przypisane. Ja nie mogłam sie starać w Krakowie o wizę.
×
×
 • Create New...