Jump to content

Groch

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Groch

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Nysa

Recent Profile Visitors

3,538 profile views
 1. W zeszłym roku na przełomie września i października byłem z żoną na roadtripie SFO-VEGAS-LAX-SFO. Zarezerwowaliśmy tylko hotel w SFO na start a potem laptop i booking. Z dnia na dzień właściwie. Tak jest super bo np. po pierwszym dniu w San Diego stwierdziliśmy, że zostaniemy jeszcze chwilę tam i poprzesuwaliśmy pobyt.
 2. Słuszna uwaga kzielu - my nie mieliśmy. Zostawialiśmy auto w wielu miejscach na trasie z SFO - LV - LA - SFO z bagażami i nawet raz z telefonem za szybą (jako nawigacja) i brak problemów.
 3. Cztery osoby bez problemu i pewnie cztery walizki też wejdą tak jak Joanna napisała. Chociaż ja przy czterech osobach zastanawiałbym się nad samochodem klasę wyższym choćby dlatego, że z tyłu upychaliśmy zgrzewkę wody, coli, plecaki na wyjście i tak dalej. Jeśli chodzi o paliwo to jest bardzo ale to bardzo tanio w porównaniu do Polski.
 4. Jak w temacie, miejsce na jeden podpis. Cena 150 złotych plus koszty przesyłki. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu i Poznaniu po wcześniejszym umówieniu się.
 5. Zwyciężyło podejście praktyczne - Ford Escape - już nawet nie chodziło o spanie w aucie, ale musielibyśmy wozić torbę na tylnym siedzeniu.
 6. Wróciliśmy. Plan zrealizowany w 100%. Dziękuję wszystkim za pomoc. Już planujemy następny wyjazd;). Mam annual pass na sprzedaż.
 7. Pojutrze wylot, jeszcze mam jedno pytanie, prawdopodobnie nie będzie to ostatnie: jaką kartę do telefonu kupić na trzy tygodnie? Ktoś może coś polecić?
 8. Hotel wynajęty, bilet do Alcatraz też kupiliśmy. Nad samochodem się jeszcze zastanawiam bo rozważam opcję budżetową czyli Focusa albo coś odrobinę wyższego ale bardzo mocno kusi mnie Mustang. Pewnie jutro się na coś zdecyduję. Następny cel pewnie Yosemite.
 9. Wylot zbliża się nieubłaganie bo już 28 września lecimy więc dwa pytania: Mam pytanie odnośnie noclegu w San Francisco na start. Planujemy trzy dni tam spędzić. Ktoś coś poleci? Z tego co patrzę to jest tam całkiem drogo. Druga sprawa odnośnie parkingów - jakieś rady?
 10. Mustang;). Takie marzenie. Joanna, czy kupowałaś "America the Beautiful"? Zastanawiam się czy to obowiązuje we wszystkich parkach czy są jakieś odstępstwa?
 11. Cześć, Temat został na chwilę odłożony w czasie z różnych powodów ale żeby nikt nie czuł, że zmarnował tu czas to spieszę donieść, że wiza jest i bilety kupione. Lecimy w październiku na trzy tygodnie do San Francisco. Jestem na etapie szukania samochodu.
 12. Cześć, dzięki wszystkim za odpowiedzi i rady, chwilę mnie nie było ale śledzę wątek na bieżąco i analizuję. Podjęliśmy decyzję i na pewno lecimy na zachód. Parki nas przekonały. Mamy wstępny plan ustalony i chcemy zobaczyć: - Los Angeles, - Las Vegas, - San Francisco, - Lake Tahoe, - Horseshoe Bend, - Kanion, - Yosemite, - Bryce, - Doline, - przejechać kawałek po 66, i kilka innych rzeczy. Jeśli ktoś ma rady i chce coś polecić/dodać/odradzić to jesteśmy otwarci na propozycje. Dzięki za odpowiedź. Phoenix i San Diego są dla mnie trochę zagadką. Możesz coś więcej napisać? Mustang też jest naszym planem. Nie wiem jak to finansowo wyjdzie jeszcze ale to byłby ideał. Ewentualnie El Camino z '66;). Zapoznałem się z wyjazdem, bardzo fajna relacja - dzięki za to. 1. Wnioski zaraz złożymy i jeszcze przed końcem roku po promesę się wybieramy. Niestety brak czasu doskwiera. 5. Chcemy Mustanga, ale jeszcze się zastanawiam nad czymś 4x4 bo będziemy bardzo dużo po parkach jeździć. Jakkolwiek to brzmi bo chcemy jak najwięcej chodzić ale dojechać trzeba;). 6. Świętnie, dzięki za radę - sprawdzę. 8. Net ogarniamy. Po wizę do końca roku powinno się udać. Wyjazd planujemy na sierpień-wrzesień. Trochę się temperatur boję ale chyba damy radę. Międzynarodowe zrobimy. Większość poleca. Zdecydowaliśmy się na zachód. Wschód następnym razem;). Dzięki za adresy stron do zniżek. Na pewno zajrzę. Ubezpieczenie oczywiście full. Spanie w aucie nie planujemy. Dzięki za rady. Dzięki za odpowiedź. 1. Zapadła decyzja, zachód. 2. Zajrzę na strony. 3. Świetna rada. Sprawdzę na pewno. Blog bardzo fajny. Dobrze się czyta ale zapadła decyzja, że jedziemy na zachód. Bardzo chciałbym wschód też zaliczyć ale niestety brak czasu. Ubezpieczenie oczywiście full i wychodzi na to, że wypożyczalnie, które poleciłaś są polecane przez większość. Korzystałaś z couchsurfingu i airbnb? Jak wrażenia jeśli tak?
 13. Jak będziesz miał chwilę to napisz cokolwiek. Chętnie przeczytam. Trasa, wrażenia, niespodzianki, przeszkody.
×
×
 • Create New...