Skocz do zawartości

rafalbrandys

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. rafalbrandys

  Wyrok (W Zawieszeniu) A Wylot?

  Niby tak ale jak będzie w bazie polskiej i nawet go wypuszczą z polski nigdy nie wiadomo czy nie będzie jakieś info podane dla służb amerykanskich.
 2. rafalbrandys

  Wyrok (W Zawieszeniu) A Wylot?

  Dokładnie jest jak pisze Darek... osoba ma już promesę i nie musi iść do ambasady. Chodzi o sytuację na lotnisku czy mogą mieć info że osoba ma wyrok w zawieszeniu ? Jak pisałem za błąd o nie powiadomieniu o oszustwie , w sumie dana osoba nie była tego świadoma ale nie wiedza z prawa nie zwalnia z odpowiedzialności dlatego pytanie o lotnisko , nie o staranie się o promesę . To że w dsie jest pytanie wie bardzo dobrze. Sly6 a co do wyroku w zatarciu. Teraz kolega dostał wizę turystyczna. Miał kiedyś nawet GC bo rodzice obywatele USA. Miał wyrok i zakaz opuszczania kraju. Co za tym idzie stracił GC po 10 latach od wyroku jest czysty. Nawet w zaświadczeniu ma niekarany. Poszedł do ambasady i turystyczna dostał teraz.
 3. rafalbrandys

  Wyrok (W Zawieszeniu) A Wylot?

  Może inaczej zadam pytanie.... czy ktoś z użytkowników forum , bądź znajomy Was był skazany wyrokiem (w zawieszeniu) i posiadał promesę od dłuższego czasu 10 letnia miał problem z wlotem. Czy oni mają takie info na lotnisku o pasażerach??
 4. rafalbrandys

  Wyrok (W Zawieszeniu) A Wylot?

  Zbyt ogolnie? mam opisac z jakiego powodu ma miec sprawe?? Pierdola żadne pobicia , czy kradzieze w sumie to blad innej osoby on moze byc swiadkiem tylko ale moze odpowiedziec ze nie zglosil nieuczciwego zachowania innej osoby. nie chce opisywac sprawy ani kogo dotyczy. To moze podam cos gorszego jako przyklad. Ktos skazanay za kradzież czegos ma zawiasy moze wyleciec do usa jak ma juz promese?? nie ma zakazu wylotu tylko skazany wyrokiem sadowym....
 5. Witam mam pytanie, (nie chodzi o mnie zresztą i tak się nie znamy:) ) . Znajomy ma promesę na 10 lat. Teraz może mieć sprawę w sądzie czy jeżeli byłby skazany w zawieszeniu. Czy może wylecieć do USA na wakacje czy może mieć z TEGO problemu kłopoty (wiem że może mieć zawsze bo zależy od urzędnika na lotnisku) ale chodzi mi czy konkretnie mogą mieć w tym swoim komputerze adnotację że dana osoba jest karana?? Jeżeli sprawa byłaby w toku nic nie będą mieli dopiero po zapadnięciu wyroku wtedy może mieć obawy albo i nie tak??
 6. Powiem Ci że nie do końca się z Tobą zgodzę, nie trzeba mieć od razu dzieci żeby dostać wizę. Ja we wniosku miałem 2200zl dokładnie, wypytywał mnie o inne wyjazdy, dodam że raz mi odmówiono wizy w 2010 chyba roku, czyli po odmowie dostałem wizę. Teraz otrzymałem mimo że jestem biedniejszym polaczkiem niż Ty. Tylko że u mnie padało pytanie i zaraz odpowiedz, niczego nie musiałem się uczyć czy przygotowywać.Odpowiadałem zgodnie z prawdą. Może Tobie się wydaje że dobrze wychodzisz na rozmowie a co innego jest w trakcie rozmowy. Ok zgadzam się ze różni ludzie otrzymują wizy (co nie maja pracy, czy nawet kasy, żon i dzieci, nic ich nie trzyma) ale ważne jest to pierwsze wrażenie. Dodam że czułem się dziwnie bo patrzył we mnie jak w obrazek, nawet na moje dłonie czy zachowanie- chyba że tylko mi się tak wydawało. Powodzenia następnym razem, postaraj się bardziej wyluzować.
×