Skocz do zawartości

supermanisakid

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. supermanisakid

  Zatrudnienie - Na Jakiej Podstawie?

  Nie chcę pracować nielegalnie, po prostu jestem ciekawa, co interesuje pracodawców. Wtedy moje pytanie by brzmiało "chcę pracować nielegalnie, gdzie mam iść i co robić" bez podtekstów, jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi
 2. supermanisakid

  Zatrudnienie - Na Jakiej Podstawie?

  No dość to logiczne, w takim razie jak ludzie bez legalnego pobytu dostają pracę, hm? dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 3. Witam, nigdzie nie jest to jednoznacznie napisane, może ktoś bardziej doświadczony z forum będzie w stanie mi odpowiedzieć. Jesteś w USA, szukasz pracy, wchodzisz gdzieś, na jakiej podstawie zatrudniają? Pytają o SSN? czy o ID stanowe? Czy też padają pytania o wizę, co jest ważne dla pracowdawcy? Interesuje mnie nie tylko przydrożna knajpa, praca w charakterze kelnerki, ale i prace "lepsze" Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
 4. supermanisakid

  Camp,a Czas Wolny

  Hej, przede wszystkim, kamp nigdy nie leży blisko większego miasta typu Vegas czy NYC czy coś innego, zwykle to kwestia dojazdu ok. 2-3h. W moim przypadku czas wolny wyglądał na kampie tak: 10 dni pracy 2-3 dni wolnego (zmienne nie wiem od czego ) w tym czasie zawozili nas z rana razem z gośćmi do Nowego Jorku, mogliśmy robićsobie co chcieliśmy przez te dwa dni, na kampie też ktoś mógł zostać jak mu się chciało odpocząć po pracy te dwa dni, potem trzeba było stawić się o umówionej godzinie w danym miejscu i zabierali nas razem z gośćmi z powrotem na kamp. Super było to, że nie płaciliśmy nic za ten transport, a wiem, że na niektórych kampach, żeby się z nich wydostać trzeba płacić. Na niektórych kampach jest tak, że po postu nie bierzesz wolnego przez te 9 tygodni wcale i kończysz pracę te kilka dni wcześniej, ale ja osobiście sobie tego nie wyobrażam... ;/. My mieszkaliśmy obok miasteczka, w ktorym były jakieś sklepy, 2 bary, restauracja itp, ale była to baaaardzo mała mieścina. Żeby tam dojechać musieliśmy brać taksówkę albo zakumplowani Amerykanie nas tam wozili, którzy na kamp przyjeżdżali samochodem Oczywiście mielismy curfew o 1 w nocy, a taksa była jedna w okolicy i czasem bywał problem z powrotem ;p żeby wyjść z terenu kampu musisz jedynie wpisać się na taką listę o której wchodzisz/wychodzisz i tyle.
 5. supermanisakid

  Returnees Powracający Camp Warunki

  Camp Leaders, ale oni dla powracających na kamp nie mają dobrej oferty moim zdaniem
 6. supermanisakid

  Returnees Powracający Camp Warunki

  Oczywiście, że byłam, inaczej nie zakładałabym tego tematu.... każde biuro ma taką ofertę na stronie, ale nikt nie podaje konkretnej kwoty, co mnie najbardziej interesuje. Pytanie do POWRACAJĄCYCH NA KAMP
 7. Witam, mam pytanie co do powracających na kamp. Jakie są warunki dla powracających w przypadku 1. Camp Leaders 2. Camp America 3. CCUSA interesują mnie te trzy firmy, ewentualnie jakieś inne. Czy oferta zgadza się z tym co piszą na stronie, bo właściwie nikt konkretnie nie określa zarobków, podają jedynie zarobki "od..." (myślę, że to też kwestia kampu, każdy może inaczej płacić porwacającym, ale nie jestem pewna). Może ktoś poleca inne biuro np? Jak pojechać żeby nie stracić za drugim razem. Tzn wiadomo, że nie jadę tam w celach czysto zarobkowych, ale nie oszukujmy się za $1200 dużo zwiedzić się nie da. Będę wdzięczna za wszelkie opinie i p[orady.
×