Jump to content

xero88

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xero88

 1. Hej Sebol83. Ma konto w USA. Siostra moze dokonać opłaty z chicago. Wiec to nie musi być koniecznie on, tak?
 2. Hej! Jestem z mężem w trakcie kompletowania dokumentów na wizę IR-1. W tej chwili musimy dokonać Maney Order dla USCIS ($535) na rzecz placówki: US. Departament of Homeland Security. Na poczcie czy w wester union realizowane są tylko przelewy na osoby prywatne, nie placówki. Obaj mieszkamy teraz w polsce, maż wyjeższa do usa na koniec lutego. Czy jest jakis sposób żeby załatwić Money Order z polski? Nie chcemy czekać do końca lutego.
 3. Dziękuje za odpowiedzi. Pracuje legalnie w polsce na karcie pobytu i wizie pracowniczej do konca listopada. Od grudnia zaczyna prace dla firmy z new jersey. Ze wzgledu na covid ma mozliwosc pracy zdalnie dlatego przez jakis czas (3 miesiace?) jeszcze zostanie w polsce. W usa ma rodzicow i rodzeństwo, płaci podatek. W europie jest 5 lat, trzy lata w UK, 2 lata w polsce.
 4. Dzięki Jackie, Plus jest taki ze od grudnia zaczyna prace w amerykanskiej firmie (new jersey) ale dzieki temu ze ma pracowac zdalnie zostanie jeszcze troche w polsce. Można to uznać za dowód?
 5. Hej Jackie, dzięki za info. Czy do domicil jest jakis dodatkowy formularz? Jak to uzupełnic i jak wpłacic opłate do USCIS będąc w polsce?
 6. Hej Kleofas11, niestety link nie odpowiada na moje pytania.
 7. Hej, 2 lata temu wziąłem ślub w kopenhadze z obywatelem amerykańskim. Mieszkamy i pracujemy w warszawie ale chcemy się przenieść do usa. Mam kilka pytan: 1. Czy mozemy wysłac dokumenty do USIS z polski? 2. Ile się srednio czeka na security number? 3. Ile sie czeka na zielną kartę od momentu pojawienia się w usa 4. Ile może trwać cała procedura, min-max. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
 8. wiza jest wazna 6 miesicy od jej przyznania w konsulacie, nie od badan.
 9. Troche sie pogubilem z wzorem oswiadczenia checi wzieca slubu w ciagu 90 dni od przekroczenia granicy USA. Jak poprawnie zaadresowac list? wszytkie ida do Dallas? Potem sa rozsylane do konkretnych placowek? Nie wiem co zrobic z ta czescia: United States Department of Homeland Security U.S. Citizenship and Immigration Services [ADDRESS OF FILING LOCATION] or when submitting for interview United States Department of State United States Consulate, [name of country where Embassy is located] [Embassy Address] Dodam ze nazeczony jest z long island (NY) - o ile to ist
 10. W przyszlym miesiacy skladamy podanie. Nie jest w pelni dla mnie jasne czy do wyslania aplikacji potrzebuje tylko: Form I-129F - przepraszam za glupie pytranie ale chce miec pewnosc.
×
×
 • Create New...