Jump to content

Zip

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About Zip

 • Birthday 12/16/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  BIA

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. 2 x HAS NOT BEEN SELECTED 2 x stare zdjęcie. Do następnego !
 2. Nope. Moja narzeczona ma nazwisko na A, a ja mam na P. Oboje mamy invalid. Jeśli już to chodzi pewnie o kolejność zgłoszeń. Oboje zaczynamy 20183...... razem wypełnialiśmy formularz jeden po drugim.
 3. Podobno awaria jest. Trzeba poczekać i sprawdzić za jakiś czas... Jeden, dwa może trzy dni albo więcej.
 4. Nic nie grzebał w zdjęciu? Nie zmieniał nazwy? Nie przycinał?
 5. Szukamy osoby, która nic nie robiła ze zdjęciem. Wcześniej też była koleżanka, która mogła sprawdzić wynik, co dała to samo zdjęcie co w tamtym roku ale jeszcze raz je przycinała.
 6. Uwierzę, jak ktoś mi napisze, że wysłał stare nieruszane zdjęcie z poprzedniego roku i może sprawdzić status. Póki co takiej osoby tu nie ma. Bo to, że na fejsie czy gdzieś indziej ludzie piszą, że wysłali nowe i mają problem, to może być wina tego, że nie potrafią przepisać poprawnie numeru
 7. Dopiero przy tej loterii pojawiła się informacja, że wysłanie zdjęcia użytego do poprzedniej edycji loterii skutkuje dyskwalifikacją. Ja użyłem trzeci raz tego samego zdjęcia. Przy DV-2017 nie było problemu
 8. Życie trwa. Może za rok się uda o ile będzie jeszcze możliwość. W takim razie z powodu dyskwalifikacji wielu osób, osoby które wysłały nowe zdjęcia miały większą szansę na wygraną w tym roku.
 9. To przecież było już wiadomo od października. Jednak wysłałem zgłoszenie zanim się o tym dowiedziałem, dlatego jest jak jest. Wiem także, że wiele osób stąd miało tak samo.
 10. Masz oficjalną informację w instrukcji do loterii, że wysłanie tego samego zdjęcia co do poprzednich loterii skutkuje dyskwalifikacją. Ile jeszcze razy będzie to trzeba pisać?
 11. Szukałem w wielu miejscach informacji o niepoprawnych danych. Prawie wszędzie ludzie zastanawiali się czy to przez stare zdjęcie. Dla mnie sytuacja jest już jasna. Byłby to zbyt duży zbieg okoliczności. Najprawdopodobniej nasze zgłoszenia nie brały udziału w loterii, bo zostały zdyskwalifikowane z powodu identycznego zdjęcia co rok wcześniej. Chciałbym się mylić.
 12. A czy robiłaś coś z tym zdjęciem czy z marszu wysłałaś ten sam plik co rok temu?
×
×
 • Create New...