Jump to content

Shaq

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Shaq

  Ślub W Vegas

  Ok, bo ja wypełniłem przed chwila ale najpierw trzeba bylo pozmieniac ustawienia przegladarki a po kliknieciu submit nie dostałem żadnego potwierdzenia, więc nie wiem czy wogóle przeszło
 2. Shaq

  Ślub W Vegas

  A wypełniałeś tą aplikację online czy na miejscu? Bo rozumiem, że najpierw trzeba udać się do biura Marrage License, zapłacić $60 i z tym już można wejść nawet ot tak prosto z ulicy do dowolnej kapliczki?
 3. Swipujesz to znaczy co robisz?? Sorry za pytanie ale troche bede tankował i chciałby wiedzieć jak wygląda krok po kroku taka wizyta na amerykanskiej stacji. Bo rozumiem że nieco różni się od tej znanej mi z PL
 4. Ja również zaopatrzyłem się w taką kartę, bo nie chcę brać całego cashu na wyjazd. Owszem, to 10 dni ale trochę zamierzam wydać a strach z gotówką wszędzie latać. W związku z tym pytania: 1) czy nie ma problemów z płatnością tą kartą (sklepy, stacje benzynowe, hotele, wypożyczalnie aut) 2) w jakich bankomatach wypłacać aby nie było prowizji (wiem o opłatach dla Alior ale słyszałem że loklane bankomaty również mogą coś pobrać) 3) o czym jeszcze powinienem wiedzieć?? Dziękuje.
 5. Shaq

  Jak Kupić Iphone?

  Wow, to się temat rozwinął, super Dzięki za podpowiedzi, dopytam jeszcze o cenę bo myślałem Iphone 5 będzie znacznie tańszy od 6 a widze w apple store że za 5 też trzeba dać min. $500. No chyba że źle patrzę... I jeszcze, czy duża jest różnica między tymi modelami?
 6. Shaq

  Jak Kupić Iphone?

  Cześć, odświeżę trochę temat. Jak w tej chwili wygląda zakup Iphona w USA? Chodzi mi o wszelkie informacje tzn. - gdzie najtaniej (będę w LV, LA, SF)? - jaki model i za ile? czy warto napalać się na najnowszy? - czy bez problemu będzie działał w PL? - ile mogę przewieźć sztuk i jakieś triki w temacie Dzięki!
 7. Shaq

  Ślub W Vegas

  Cześć, będę w lutym w Vegas i potrzebuje informacji nt. wzięcia ślubu. Czytałem juz trochę o formalnościach, ale gdyby ktoś miał więcej danych (może doświadczeń) to poproszę. Od razu pytanie czy wszystko jestem w stanie załątwić w ciągu 1 dnia na miejscu?
 8. BTW. jak ja byłem to były 4 okienka otwarte i w każdej PANI konsul. Chyba parytet w ambasadzie mocno przestrzegany
 9. Witam na forum! Do tej pory tylko czytałem, dowiedziałem się dużo nt. wiz i formalności potrzebnych do jej zdobycia. Teraz już ją posiadam, więc dziękuje! Co do wizyty w warszawskiej ambasadzie, to mogę ją tylko dobrze wspominać. Umówieni byliśmy na 9.15. Udało się dojechać wcześniej, mimo 500 km, które trzeba było pokonać. Standardowe procedury, odciski etc. i półgodzinne oczekiwanie na spotkanie. Byliśmy w czwórkę, mieliśmy jeden numerek i razem podeszliśmy do okienka. Kilka pytań ze strony miłej pani konsul dotyczących celu wyjazdu, czym się zajmujemy, kim dla siebie jesteśmy. Wszystko z uśmiechem na ustach, sporo żartów, generalnie luźna rozmowa i na koniec: Otrzymują Państwo wizy, życzę miłego pobytu w USA. Podsumowując wizyta trwała niecałą godzinkę, po 2 dniach paszport już w domu z wizą na 10 lat. Teraz tylko szukać dobrej ceny na przelot i w drogę
×
×
 • Create New...