Jump to content

Shaq

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Shaq

  Ślub W Vegas

  Ok, bo ja wypełniłem przed chwila ale najpierw trzeba bylo pozmieniac ustawienia przegladarki a po kliknieciu submit nie dostałem żadnego potwierdzenia, więc nie wiem czy wogóle przeszło
 2. Shaq

  Ślub W Vegas

  A wypełniałeś tą aplikację online czy na miejscu? Bo rozumiem, że najpierw trzeba udać się do biura Marrage License, zapłacić $60 i z tym już można wejść nawet ot tak prosto z ulicy do dowolnej kapliczki?
 3. Podobno zdarzają się w ambasadzie "turyści" pokazujący przez okienko zdjęcia swoich, aut, domów, dzieci etc....
 4. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  Jeszcze jedno pytanie prawie last minute Widzę, że najbliżej z LV do Canyonu jest w miejsce gdzie jest Skywalk, jakieś 125 mil. A South Rim o którym rozmawiamy to odległość ponad 2x większa. W związku z tym zastanawiam się, co warto bardziej: 1) bliżej (mniej czasu w podróży, ale drożej bo czytam że każdy musi płacić za wstęp do rezerwatu) 2) dalej (taniej za wejście, ale podróż zajmie więcej czasu) Więc chyba decydujące powinny być widoki. Co zatem możesz podpowiedzieć?
 5. Swipujesz to znaczy co robisz?? Sorry za pytanie ale troche bede tankował i chciałby wiedzieć jak wygląda krok po kroku taka wizyta na amerykanskiej stacji. Bo rozumiem że nieco różni się od tej znanej mi z PL
 6. Ja również zaopatrzyłem się w taką kartę, bo nie chcę brać całego cashu na wyjazd. Owszem, to 10 dni ale trochę zamierzam wydać a strach z gotówką wszędzie latać. W związku z tym pytania: 1) czy nie ma problemów z płatnością tą kartą (sklepy, stacje benzynowe, hotele, wypożyczalnie aut) 2) w jakich bankomatach wypłacać aby nie było prowizji (wiem o opłatach dla Alior ale słyszałem że loklane bankomaty również mogą coś pobrać) 3) o czym jeszcze powinienem wiedzieć?? Dziękuje.
 7. Shaq

  Złoto

  A jak z cenami biżeturii? Chodzi mi konkretnie o obrączki w Las Vegas? Lepiej wziąć z Polski czy opłaca się kupić na miejscu np. w jakimś outlecie czy factory shop?
 8. Shaq

  Jak Kupić Iphone?

  Wow, to się temat rozwinął, super Dzięki za podpowiedzi, dopytam jeszcze o cenę bo myślałem Iphone 5 będzie znacznie tańszy od 6 a widze w apple store że za 5 też trzeba dać min. $500. No chyba że źle patrzę... I jeszcze, czy duża jest różnica między tymi modelami?
 9. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  No niestety na free entrance się nie załapiemy bo będziemy 2 dni później najprawdopodbniej. Ale 100 zł na 4 os. to idzie przeżyć Dzięki!
 10. Shaq

  Jak Kupić Iphone?

  Cześć, odświeżę trochę temat. Jak w tej chwili wygląda zakup Iphona w USA? Chodzi mi o wszelkie informacje tzn. - gdzie najtaniej (będę w LV, LA, SF)? - jaki model i za ile? czy warto napalać się na najnowszy? - czy bez problemu będzie działał w PL? - ile mogę przewieźć sztuk i jakieś triki w temacie Dzięki!
 11. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  Dzięki za linka, ale jeszcze dopytam, bo nie do końca rozumiem. Czyli jeśli jedziemy w 4 os. to płacimy 4x$12 i $25 za auto, tak? Bo jest tak napisane, jakby wjazd autem kosztował $25 i nieważne ile osób jedzie. Oczywiście będę śledził alerty. Ostateczną decyzję co do wyjazdu podejmę na miejscu w Vegas, ale mam nadzieję, że przeszkód nie będzie...
 12. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  Dzięki, nie tak właśnie planuje zrobić. Czy ta opłatą to za wszystkie osoby w samochodzie czy tylko auto? I rozumiem, że kierować się do South Rim?
 13. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  Nie chcę takiej kupowanej bo będę miał auto wypożyczone a jedziemy w 4 os. Szkoda więc kasy trochę.
 14. Shaq

  Las Vegas I Okolice

  Powiedzcie proszę, jak najlepiej zaplanować jednodniowy wyjazd z LV żeby zobaczyć Grand Canyon? Mam oczywiście świadomość, że to będzie tylko "liźnięcie" ale czasu nie mam dużo a być już tak blisko i nie odwiedzić tego miejsca, to byłoby co najmniej głupie Dlatego proszę o wszelkie podpowiedzi w temacie. Dodam, że będę w Vegas w połowie lutego, dziękuje.
×
×
 • Create New...