Jump to content

Luki__

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Może coś pomyliłem. Dzięki za pomoc, pozdrawiam Ł.
 2. Aha rozumiem, bo słyszałem ze gdzieś trzeba wysłać potwierdzenie tego, ze USA opuściłem, stąd moje pytanie. A lece liniami ORBITZ. Dziękuje za pomoc;)
 3. Dzięki za odpowiedzi, moje plany jednak się troche zmieniły, sprawa wygląda tak: mam zgodę na pobyt w USA na wizie turystycznej na 6 miesięcy. Przed zakończeniem tego czasu chcę wylecieć do Kanady, a z Kanady do Polski. Mam juz bilety, teraz tylko moje pytanie: czy poźnej w przyszłości bez zadnych problemów będę mógł wrócić do USA, czy muszę dostarczyć gdzieś jakieś potwierdzenie, ze wyjechałem z USA i nie przekroczyłem terminu pobytu? z góry dziękuję za odpowiedz
 4. Do Kanady mam zamiar lecieć samolotem i nie planuję siedzieć dłużej niż 30 dni, posiadam paszport biometryczny. Nie bardzo jednak rozumiem stwierdzenia: "wiele osob tak lata ze wraca na tym samym I-94 ,gorzej bedzie jak bedziez chcial miec nowe I94" oznacza to, że mogę wrócić bez żadnych problemów i wielu pytan podczas odprawy do USA po 30 dniach (chodzi tu o kilka dni) na tym samym I94?
 5. Witam, Przepraszam na wstępie jeśli się powtarzam na forum, jeśli tak się stało proszę o linka gdyż nie mogłem znaleść mojego przypadku, a więc: Jestem w USA od miesiąca na wizie turystycznej, planuję powrót do Polski na początku maja. Jednak chciałbym do tego czasu odwiedzić również znajomych w Kanadzie (Edmonton). Jednak nie wiem czy mogę bezproblemowo na miesiąc wylecieć do Kanady, no i czy spowrotem mnie wpuszczą do USA, skąd mam lot do Polski. Nie chciałbym jednocześnie tym wyjazdem zamykać sobie drogi powrotnej do USA, dodam ze mam pobyt w USA na pół roku, jednak na lotnisku odbywałem dwie rozmowy gdyż nie za bardzo chcieli mnie wpuścić. Stąd moje pytanie czy mogę bezproblemowo wyjechać na miesiąc, czy lepiej wyjechać do Kanady i stamtąd do Polski. Proszę o pomoc, gdyż nie wiem juz do kogo się z tym pytaniem mogę zwrócić. Pozdrawiam Łukasz.
×
×
 • Create New...