Jump to content

misiomop

Użytkownik
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. tzn. mogę być deportowany przez "podejrzenia"? Czy coś może gorszego? Mogę zostać odesłany z powodu nie dogadywania się z dziećmi/rodzicami? Z tego co mi wiadomo mogę zmienić host rodzine...
  2. Tylko odpowiedź KeaR'a jest ok reszta to sam spam... Ludzie co z wami...
  3. Tak wiem, że jest ona tylko na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne, ale przez te 12 (24) miesiące może się dużo zmienić. Abstrahując mogę się na przykład kogoś poznać, ożenić się - chyba, że nie mogę? Może mi się na przykład nie spodobać życie tam i mogę wrócić nie tracąc, aż tak dużej ilości gotówki - różnie może być.
  4. Witam, po przewertowaniu setek stron internetowych, forów itp. dotyczących sposobów emigracji do Stanów - doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku byłby program au pair (jest to też stosunkowo tanie, a kwestia finansowa gra dla mnie duże znaczenie), tu pojawia ale... Za rok kończę szkołę zawodową (zawód sprzedawca), a nie daje mi to wykształcenia średniego co jest warunkiem bycia AuPair, a raczej złożenia aplikacji do takich agencji jak CC. Nie mam prawa jazdy - rozpoczęłem rok temu, ale teraz nie wiem czy da się coś jeszcze z tamtym zrobić... czytałem, że nie które au pair udało się znaleźć hostów bez prawka, ale to ponoć bardzo nieliczne przypadki. I jeszcze jedno - jestem facetem, a nie słyszałem jeszcze o ani jednym przypadku by au pair był facetem. (a raczej, aby jakaś rodzina go przyjęła). Patrząc w internecie po filmikach na yt etc to same kobietki tam są. Po drugie - godziny doświadczenia z dziećmi czy gdybym dostał pracę po szkole, albo zgłosił się do jakiegoś cechu czy cuś do prac społecznych z dziećmi (jakieś świetlice i tego rodzaju miejsca), nastukał bym te powiedzmy 250 godzin to będzie się liczyć? Czy po prostu lepiej zrobić srednie i wziąć udział w loterii?
×
×
  • Create New...