Jump to content

Luksi

Użytkownik
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. a jak z tym prawkiem ? Będę musiał zdawać normalnie i egzamin praktyczny i teoretyczny czy jak to tam wygląda ?Mam nadzieje, że nie tak ja w Polsce bo ostatnim czasie to chyba łatwiej zdobyć uprawnienia na samolot niż na samochód -.-"
  2. No dobra to zobaczę się jak się sprawa ma z tym stanowym dzięki wielkie za udzielone info !!
  3. No na mechanice znam się raczej średnio a co do wycieczki to tak owszem ma być ona dłuższa planujemy pojeździć trochę, możliwe, że nawet i na drugie wybrzeże więc samochód powinien być w miarę sprawny prawo jazdy mam tylko polskie ale słyszałem, że w stanach można normalnie jeździć na takowym. Będę kończył w sierpniu 20 a co do moich znajomych to oni mają po 21, jeśli będziemy się gdzieś dalej zapuszczać to zamierzamy się zmieniać za kółkiem.
  4. Witam, Za niecałe dwa tygodnie wylatuje w ramach programu W&T do Virgini planowałem tam na miejscu wypożyczyć samochód aby mieć czym dojeżdżać do większych miast a później po skończonej pracy zrobić sobie większego tripa. Teraz naszła mnie myśl czy nie lepiej jest po prostu kupić sobie jakiś samochód. Znalazłem w całkiem przystępnej cenie 500-1000$. Moje pytanie do was jak to wygląda w praktyce ? Czy rzeczywiście takie rozwiązanie wydaje się korzystne w moim przypadku zakładając, że będe tam nie całe 4 miesiące. Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem ? Co trzeba jeszcze uwzględnić kupując samochód tam. Z góry dzięki za odpowiedź
×
×
  • Create New...