Skocz do zawartości

Annakin

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. Annakin

  J-1

  Dziękuje pięknie za odpowiedż, miłego dnia
 2. Witam, czy na wizie j-1 jesli prace rozpoczynam 18 lipca to moge zrobić tak, że zwiedzanie zaliczę przed pracą? Czy musze w tym miesiącu po? bo przecież ważność wizy Camp Counselor jest od maja bodajże do konca wrzesnia. Pozdrawiam!
 3. Wiza J-1 Exchange Visitor Category: Camp Counselor Dzięki za odpowiedź, jesteś w 100% pewny? Bo po rozmowie z kimś w ambasadzie jak umawiałem spotkanie usłyszałem, żebym wziął dokumenty z uczelni
 4. Witam! Za niedługo mam spotkanie z konsulem w sprawie otrzymania wizy J-1. Muszę przyznać, że bardzo obawiam się tego, że mogę nie otrzymać tej wizy. Moja sytuacja wygląda tak, że po skończeniu liceum w poprzednim roku rozpocząłem naukę w instytucie językowym w Berlinie, wszystko to trwało dokładnie pół roku, dzięki czemu przygotowałem się językowo i w przyszłym roku rozpoczynam studia w Niemczech. Wniosek jaki dostałem z USA, który pozwala mi ubiegać się o wizę i czyni ze mnie "Camp Counselor" otrzymałem jeszcze w trakcie tego studium w niemczech, natomiast jakieś 3 tygodnie temu zakończyłem naukę w tym instytucie, i teoretycznie na chwilę obecną nie jestem studentem... a czeka mnie spotkanie o wizę. Czy to przekreśla moje szanse na otrzymanie wizy? Mam dokumenty które poświadczą, że się w tym instytucie uczyłem, ale nie wiem czy to pomoże. Trema zżera mnie strasznie, bo wiem, że przygoda życia może uciec mi koło nosa, czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć/pomóc? Pozdrawiam!
×