Jump to content

johnny1

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poland
 1. Właśnie przed chwilą sprawdzałem, nie było problemu z zalogowaniem ale co z tego jak nie wylosowany. To już moja 3 loteria. Może będzie jeszcze kolejna szansa na jesień. Poczekamy zobaczymy.
 2. Niestety nie udało się, to moje drugie podejście. Sprawdzałem po 18.00 i serwer działał a teraz zablokowany. No nic trzeba znowu czekać do jesieni na nową DV. szaman - dzięki za odliczanie
 3. Właśnie wysłałem zgłoszenie, choć muszę przyznać że rano były problemy, ponieważ strona była zablokowana. Widocznie jest bardzo duże zainteresowanie loterią. Może w tym roku będę miał więcej szczęścia.
 4. Witam wszystkich, to moja pierwsza loteria zgłoszenie wysyłałem sam i niestety się nie udało, ale muszę przyznać, że były emocje przy sprawdzaniu wyników. Gratuluję wygranym i powodzenia na dalszej drodze. Mam pytanie w sprawie dodatkowego losowania, bo słyszałem o czymś takim w poprzednich latach. Czy takie losowanie jest co roku, czy zależy to od sytuacji np. odpadnięcie znacznej liczby osób w późniejszej selekcji uczestników, po nie wysłaniu lub błędnym wypełnieniu formularza ds-260. Takie losowania odbywają się z pośród wszystkich uczestników czy z pośród tych co wylosowano ale nie dostali zaproszenia na rozmowę, zbyt wysoki CN. Na oficjalnej stronie na razie nic nie ma na ten temat. Po prostu chcę wiedzieć czy mogę zapomnieć o DV2016 czy jeszcze jest jakaś szansa. Jeszcze dodam, że się nie poddaje na jesień znowu próbuje jeśli będzie taka możliwość bo trzeba spełniać marzenia.
×
×
 • Create New...