Jump to content

since90

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Mam pytanie jutro jade zmienic nazwisko w ssn i mam pytanie co do zmiany nazwiska dokumenty ktore bede wysylal teraz mam wypisywac z nowym czy starym nazwiskiem . I co z karta szczepien musze ja isc przepisac do lekarza czy wysylajac pakiet dokumentow wysylalm tylko ta karte szczepien ?? I jakie dokladnie formy musze wyslac czytalem kilka rzeczy tu na forum ale niektore formy sie pozmienialy troche i dlatego tez pytam ! Z gory dziekuje za pomoc !
 2. Chodzi o to że na dokumencie z ambasady jest podpunkt w którym jest napisane cyt.:Gwarancje finansowe Affidavit of Support podpisane na Formularzu I-134 wraz z zaświadczeniem z banku i o zatrudnieniu (opcjonalne, ale rekomendowane).
 3. Juhu mam już pakiet od Ambasady ! dziś świętuje ! ale musi mój chłopak załatwić dokumenty z banku /chodzi o roczny dochód ?? i jeszcze jedno pytanie bo mam drugiego sponsora jego mama będzie czyli oboje muszą wyciągnąć dokument z banku i tak samo zaświadczenie od pracodawcy ;> . Dziękuje wszystkim wiele się dowiedziałem z tego forum !
 4. Hej mam pytanie mój narzyczony dostał już jakieś 4 tygodnie NOA2 jak długo mogą iść dokumenty z ambasady do mnie ? bo trochę zaczynam się stresować
 5. Roelka dziękuje za odpowiedz po 2 miesiącach otrzymaliśmy noa2 <3 super czas ! teraz czekam na dokumenty z ambasady czas wszystko ogarnąć do kupy !
 6. A mam jeszcze tylko jedno pytanie bo akt urodzenia już załatwiłem jestem cały czas w trakcie czekania na noa2 co mogę jeszcze załatwić w tym czasie np dokument o niekaralności czy to się otrzymuje jakiś dokument do podbicia z ambasady ?
 7. Hej mam pytanie bo znalazłem kilka informacji na temat aktu urodzenia i nie wiem czy wystarczy skrócony czy musi być zupełny (oczywiście plus tłumaczenie przysięgłego tłumacza )??
×
×
 • Create New...