Jump to content

sylcza38

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Witam staram się o wize turystyczna. Wszystko spoko, mam juz spotkanie z konsulem tylko chodzi o doumenty. Otoz muszę wydrukowac ostatnią strone wniosku d 160 z kodem kreskowym tylko jest pewien problem nie moge go wysłac na meila wysyłam i dalej nic nie ma robie to juz z 100 razy. Na komputer tez nie mogę zapisac. Co mam zrobic ?
  2. Witam. Mam pewien problem . Staram się o wize turystyczna wszystko spoko am wyznaczone spotkanie. Tylko jest problem z wydrukowaniem ostatniej stony d 160 ze zdjęciem i kodem kresowym. wysyłam na meila i nic mi nie przychodzi robiłam to z 100 razy . na komputer tez nie moge zapisac . Co mam zrobic

  3. Witam; )Mam nadzieje ze tutaj ktoś mi coś poradzi. A więc staram się o wiz turystyczną dla mnie i mego dziecka ktore ma 1,8 mięsiecy . Moj mąz jest teraz w USA i ma obywatelstwo amerykańskie. Problem polega na tym w jaki sposob mam uzuoełnić wniosek dla dziecka o wizę turytyczną online ? Wyszytałam ze trzeba zadzwonic do Ambasady i ich powiadomić ze zwolnienia na rozmowę z konsulem . ależy umówić się na spotkanie korzystając z tej strony internetowej. Aby zakwalifikować się do zwolnienia z rozmowy z konsulem, trzeba odpowiedzieć na kwalifikujące pytania on-line lub zadzwonić pod numer infolinii. Osoby zakwalifikowane otrzymają dokładne instrukcje dotyczące sposobu . Takze ja jestem w kropce bo nie wiem co mam robic poradzi mi ktoś coś , lub sam miał taki problem .
×
×
  • Create New...