Skocz do zawartości

Engram

Użytkownik
  • Zawartość

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
  1. Dziękuję za podpowiedzi. Jeszcze mam wątpliwości odnosnie adresu: zamieszkania czy zameldowania? Różne wersje znalazlam w internecie...no i adres firmy:siedziba czy biuro czyli miejsce faktycznej pracy? A może to bez znaczenia?
  2. Jestem pracownikiem biura handlowego prowadzonego na zasadzie działalności gospodarczej. Czy w związku z tym primary occupation to "bussiness" bo pytanie jest o branżę, czy też kwalifikuję się pod "other" bo "bussiness" to byłby mój szef/właściciel firmy a nie jego pracownik?
  3. Cześć, Często pojawiają się pytania odnośnie przedłużenia pobytu, ja mam sytuację odwrotną. W listopadzie wybieram się na Bahamy, po drodze być może chciałabym zahaczyć na krótko o USA (góra na tydzień). Czy jeśli zadeklaruję ten tydzień, a potem jednak będę mieć w USA tylko przesiadkę to może ta rozbieżność źle może wyglądać w ich oczach? Dodatkowo w stronę "do" chcę lecieć przez Toronto a tylko wracać przez Stany (nie chcę ryzykować wyjazdu na cofnięcia i inne atrakcje). Aplikowanie o promesę dopiero przede mną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...