Skocz do zawartości

bartolomeo21

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
  1. Dziękuję wszystkim za natychmiastową pomoc. Na obecną chwilę wszystko idzie zgodnie z planem. W poniedziałek po 13:00 numer CGI wklepał się sam i mogłem już umówić się na spotkanie. Jestem umówiony 20.08 o 9:45. Życzcie mi szczęścia Pozdrawiam!
  2. Dzięki Jeszcze mam pytanie odnośnie potwierdzenia przelewu. Do ambasady mam zabrać oprócz paszportu, potwierdzenia wniosku jeszcze przelew. Czy może być on wydrukowany ze strony mojego banku (mBank)? Chodzi mi o to czy potwierdzenie przelewy wygenerowane z mBanku będzie honorowane w ambasadzie?
  3. Witam, właśnie skończyłem wypełniać wniosek o wizę. Później zalogowałem się do systemu w celu umówienia się na spotkanie i zapłacenia $160 za wizę. Słyszałem, że zapłaty on-line dokonuje się przez system płatności "SOFORT". Niestety, kiedy wybrałem "przelew internetowy" zostałem przeniesiony na stronę z instrukcją przelewu. [ LINK: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce721761423af546.html] W tytule wpisałem numer referencyjny CGIâ. Przelałem pieniądze zgodnie z instrukcją. Jak to jest z potwierdzeniem? Czy mam wydrukować wygenerowane z banku? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
  4. Witam, mam taki sam problem. Mam tylko podane informacje do przelewu. Nie mam odniesienia do strony SOFORT-u. Również proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...