Jump to content

nula

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję też Kalifornia,, ja natomiast zaglądałam nna strony szkół i przedszkoli i do kalendarza szczepien. To faktycznie jeżeli tylko ta ospa by nam została to na spokojnie uff, dziękuję za szybką odpowiedź.
 2. Wyczytałam przy okazji, że mając wizę h4 jeżeli znajdę pracodawcę to będąc już w USA mam szansę na zmianę statusu z H4 na H1b czy wiecie może jak to wygląda? Czy to też może się odbyć tylko przez losowanie?
 3. Wydaje mi się że to był wątek o wizie H1b zaraz sprawdzę - tak wątek Tymczasowa praca i praktyka H1b.... Temat: Zmiany w procesowaniu H1b
 4. Wiza H4, czytałam, że były plany zmiany statusu bez pozwolenia na pracę na chociażby wolontariat, ale z tego co widzę nie doszły do skutku. Pozostaje więc collage z programem ESL i szlifowanie języka.. Czy można zapisać się w styczniu, lutym? Rozumiem że na h4 nie mam prawa pracy na terenie USA, ale czy mogę wykonywać pracę dla polskiego przedsiębiorcy, który ma siedzibę w Polsce? Choćby dla mojego byłego pracodawcy? Ew. Prowadzić bloga, funpage z poradami płatnym? No coś żeby nie ześwirować? Mam SSN z poprzedniego pobytu na J1-będę mogła z nim wyrobić prawo jazdy? Nie zamierzam podejmować się żadnej działalności, która by miała doprowadzić do złamania warunków wizy H4, dlatego pytam o sposoby na maksymalne wykorzystanie tego czasu.
 5. Dziękuję za szybką odpowiedź. W innym wątku jeszcze widziałam że nastąpiły zmiany w H1b i nie ma możliwości wydłużyć jej o kolejne 3 lata? Tzn trzeba będzie wziąć udział w nowym losowaniu w Kwietniu na h1b?
 6. A gdzie znajdę wymogi do szkoły podstawowej dla 8 latki? Posiłki Kalendarz różni się od Amerykańskiego i w Californi widzę jeszcze pneumo, meningo, ospe, które u nas w Polsce nie są wymagane... Pytanie czy jest ich więcej wymaganych bo ospe doszczepimy jeżeli będzie trzeba.. U nas Mmr będzie już 2, a reszta jak wyżej 4 DTaP 3 Polio 3 Hep B 1 MMR 1 Varicella bez tej ospy póki co.. 1 Hib
 7. Czy mając wylosowaną wizę H1b (w trakcie procedury, ale przed wizytą w ambasadzie) można składać wnioski o GC? Nie narazimy się w ten sposób na odmowę wizy H1b?
×
×
 • Create New...