Skocz do zawartości

Immunity

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

232 wyświetleń profilu
 1. Immunity

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  1x HAS NOT BEEN SELECTED :D Ciekawe czy będzie kolejna edycja, oby zaszły jakieś zmiany odnośnie pożyteczności wybieranych osób pod względem wykształcenia / doświadczenia / znajomością języka etc.
 2. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Dzięki bardzo. Czyli obywatelstwo brytyjskie nic mi nie daje :-) Co jeśli przyjadę tutaj jako turysta na 90 dni mogę tak? Czy pół roku? Czy przed końcem okresu mogę złożyć wniosek o przedłużenie o kolejne pół roku? Coś takiego słyszałem więc wolę dopytać :-)
 3. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Utrzymać rezydencję? Masz na myśli zameldowanie?
 4. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Jeżeli uda mi się wygrać GC w procesie losowym to jaki mam czas by tam dotrzeć / odebrać to itd. Jest to jakoś uregulowane? Obecnie trwa rejestracja a ja zaczynam studia magisterskie stąd moje pytanie, czy czekać na następne losowanie czy próbować?
 5. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Czym się różni Green Card od wizy turystycznej? GC jest na 10 lat i można na niej właściwie wszystko tak?
 6. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Dziękuję. Pytam ponieważ znajomy mieszkał w Illnois przez 3 lata na GC (rodzina tam złożyła petycję i otrzymali z tego co mówi) i po tym czasie miał taką sytuację, że wrócił do Polski i siedzi tutaj 5 lat. Z tego co mówi mógł opuścić USA maksymalnie na rok i teraz nie wie czy może w ogóle wrócić. Jak uważacie? Czy znajomy mając obywatelstwo USA może w jakikolwiek sposób ułatwić nam możliwość dostania się do USA i próby osiedlenia tam? Kiedy jest najbliższe losowanie? Można prosić o jakieś informacje, nakierować mnie do stron? Dziękuję.
 7. Immunity

  Obywatelstwo Angielskie.

  Czy to nie jest tak, że między USA a Anglią jest ruch bezwizowy? Czy to dotyczy tylko wiz turystycznych?
 8. Czy chcąc osiedlić się i żyć w Stanach Zjednoczonych, posiadając brytyjskie obywatelstwo daje mi jakieś możliwości w porównaniu do polskiego? Mam jakieś większe szanse, czym to się różni? Bardzo zależy mi na odpowiedziach a w internecie znalazłem informacje z lat 2011 - 2012, więc jestem do tyłu a mogło się dużo zmienić. Dziękuję.
×