Jump to content

Tomek89

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

533 profile views
 1. Tak ja jak i siostra logujemy się na K i nie działa.
 2. szkoda roku może akurat by dopisało szczęście;(
 3. A czy ktoś dodał nowe zdjęcie i ma taki sam komunikat?
 4. Straszna wtopa by była, stracić rok przez to samo zdjęcie...
 5. Coś jest nie tak i nie wiadomo o co chodzi:( Sporo osób z tego co widzę ma ten problem.
 6. Jeszcze nie próbowałem, wprowadzam na pewno dobre dane. Są dwie opcje albo wnioski zostały usunięte za nieaktualne zdjęcie albo jest jeszcze jakiś błąd systemowy, który zostanie rozwiązany.
 7. Cały czas od wczoraj dostaje komunikat: Warning: The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation. moja siostra ma to samo. Czy komuś udało się sprawdzić wynik pomimo otrzymywania wcześniej tego komunikatu?
 8. Tomek89

  Fox News

  Myślę, że oglądanie TV i słuchania radia w języku, którego się uczysz to jeden z najlepszych sposobów . Poniżej link do strony na której można oglądać kilka kanałów ze stanów. http://www.zahipedia.net/2009/07/01/watch-online-fox-news-live-free/
 9. Tomek89

  Fox News

  W moim przypadku chodzi o pracę nad językiem to raz a dwa lubię mieć newsy ze stanów z pierwszej ręki a nie zmodyfikowane odgrzewane kotlety, które serwują Polskie media.
 10. Tomek89

  Fox News

  Jak można oglądać z Polski stację Fox News ma ktoś jakiś sprawdzony sposób? Strem'y z których korzystałem do tej pory przestały działać i szukam jakiegoś innego rozwiązania. Z góry dzięki za sugestie.
 11. terrorystko dziękuję Ci za odpowiedź. Specjalizuję się w elektronice i informatyce, sieciach komputerowych, serwisie maszyn. Interesuje mnie Texas, ponieważ informacje, które uzyskuję z książek i mediów (słucham radia i oglądam amerykańskie serwisy informacje) utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobre miejsce dla człowieka z moimi konserwatywnymi przekonaniami. Niestety męczy mnie nasz kochany kraj, nie wiem czy gdzieś indziej będzie lepiej czy rzeczywistość wygląda tak jak ją sobie wyobrażam. Wiem jednak, że ludzie najbardziej w swoim życiu żałują rzeczy, których nie zrobili, planów których nie zrealizowali, ponieważ nie mieli na to odwagi:) Wyrabiam dość istotny certyfikat techniczny więc dopóki tego nie skończę muszę pozostać w PL jeszcze kilka miesięcy. A jeśli chodzi o fart - to kiedyś w niego wierzyłem i to jemu zawdzięczałem to co osiągam ale od niedawna uświadomiłem sobie, że nie ma czegoś takiego jak "fart" jest za to pomoc, którą otrzymujemy od jak to ładnie określał Norman V. Peale "Najwyższej Mocy".
 12. Witam, Mam na imię Tomek mam 26 lat i bardzo poważnie od dłuższego już czasu rozważam wyemigrowanie z Polski do USA a dokładnie do Texasu (bądź sąsiednich stanów). Być może ktoś z użytkowników tego forum bądź mieszkańców będzie na tyle miły aby odpowiedzieć na moje pytania za co z góry dziękuje. Jestem inżynierem z kilkuletnim doświadczeniem (elektronika informatyka oraz mechanika) pracuję w Polskiej Filii dużej korporacji z USA i nie wykluczam po prostu zmiany miejsca na jakieś miasto w Texasie nie mniej jednak, gdyby mi się to nie udało w jakich miastach najszybciej można znaleźć dobra prace, oczywiście interesują mnie branże techniczne? Czy w branżach technicznych rynek jest przesycony czy też firmy poszukują wykwalifikowanych pracowników? Jak wyglądają sprawy finansowe średnie pensje/mieszkania/żywność? Jakie nastawienie maja mieszkańcy Texasu do obcokrajowców? Dodam tylko że znam język angielski w stopniu dobrym i cały czas go szlifuje. Na chwilę obecna wystarczy tych pytań nie chcę się rozpisywać Jeszcze raz z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam, Tomek
×
×
 • Create New...