Skocz do zawartości

2zerozero7

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. Witam jestem kilka dni w USA i potrzebuje jakąś kartę do telefonu orientuje się ktoś haka sieć wybracw sumie to zależy mi tylko na połączeniach miejscowych i internecie Pod powiecie coś i jaie to.mniej więcej koszty ?
 2. Wiza B1/b2

  Mam wpisane visa type R B1/B2
 3. Wiza B1/b2

  10 lat bez 6 dni
 4. Wiza B1/b2

  Dzięki .pozdrawiam
 5. Wiza B1/b2

  Nie mam pojęcia dowiem.się jak odbiore paszporcie A właśnie dostane jakiegoś SMS-a jak będzie do odbioru passport ?
 6. Wiza B1/b2

  Wizę otrzymałem nie wiem na ile nie mówił PAN w okienku Rozmowa wyglądała tak "Czy jest PAN informatykiem - tak Pracuje PAN tu w Krakowie - tak Czemu żona z panem nie leci - żoną zostaje z małym.dzieckiem Jedzie PAN pozwiedzać - raczej nie tylko zakupy do firmy , może następnym razem zwiedzanie Na jak długo -- 2 tyg Ok otrzymuje PAN wizę miłej podróży "
 7. Wiza B1/b2

  A w takim przypadku promesa też jest na 10 lat ? Czy krócej ..,jeśli chodzi o biznesowo turystyczne ? Bo jak na przykład wypadało.by mi latac tam co powiedzmy kwartał ,aby podtrzymywać relacje biznesowe To jak to dalej wygląda ?,.jedni piszą że biznesowe dostaje się na rok a czasem tylko na miesiąc -- gdzies wyczytalem na tym forum ., a drudzy że na 10 lat . Ją wiem że pracownik na lotnisku w USA wbija ile.można być , ale jeśli promese dostane na miesiąc powiedzmy a na.lotnisku wbije na 2/miesiące to jak następny wylot za kwartał - znowu ds160 i ten cały szajs ? .Nie ma jakiejś opcji przekonania gościa że przydało by się wbić jakąś co najmniej roczna żeby na te 4 wylotyiec chociaż spokój ? A nie co wylot biegać do ambasady . Bo dobrze rozumiem że ci co maja wbita promese na 10 lat i dostają na lotnisku na 6 mcy , nie muszą w przypadku lotu po powiedzmy 7 miesiącach biec do ambasady bo obowiązuje ich pierwszą data czyli te 10 lat a reszta się dalej na lotnisku okazuje ile tym razem można być w USA .
 8. Wiza B1/b2

  Rozumiem to chyba już stres przed jutrem tak na mnie działa Że się troszkę Obawiam o pierdoly ....
 9. Wiza B1/b2

  O fajnie dzięki za szybką odpowiedź Ogólnie to jadę troszkę podejrzec najnowszych technologii informatycznych i zakupić trochę sprzetu I właśnie dlatego we wniosku zaznaczyłem gdzie były te dwie opcję b1 z b2 Nie chciałbym się wydymac brzydko mówiąc a podobno o następną biznesowo turystyczną można się starać za rok
 10. Witam.zalozylem wniosek o wizę ds160 . Jutro mam rozmowę . tylko w sumie nie wiem czy nie popelnilem bledu . Chodzi o to że do wyboru było - wiza b1 - wiza b2 - wiza b1/b2 Ją wybrał te ostatnia opcję ponieważ chce jechać na dwa tyg max / zakupić trochę podzespołów informatycznych do firmy ogólnie podzespoły do budowania serwerow I teraz tak nie mam żadnych zaproszeń od firm.informatycznych z USA czy jest sens mówić o tych zakupach i upierac się przy tej opcji biznesowej Czy poprostu cel turystyczny mówić ? Bo w sumie moze mi się konsul zapytać czemu wybralem biznesowo turystyczną ? Prawda ...a czytałem tu gdzieś na forum że jak zakupy jakieś poważniejsze to biznesową należy wybrać
×