Jump to content

Forestman

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1
  1. Witam. Czy wpisywać do wniosku "dziecko", które ukończyło 21 lat właśnie przed chwilą tj. 20 października 2016r. ?? Czy może już mu nie przysługuje wspólny wniosek z rodzicami ??
  2. Paszporty w domu, to i ja się wpiszę.. Warszawa. Całość zamknęła się w około pół godzinie. Ubiór:elegancki, ale bez przesady Uśmiech i luz.. Klasycznie: rozbieranie, prześwietlanie, skanowanie i ..na poczekalnię. Na poczekalni około 20 osób. Z biletu wychodziło, że "czas oczekiwania"-10 numerków. Rozsiedliśmy się z żoną wygodnie i czekaliśmy. Kilka osób podchodziło na "emigrację". Trzy otwarte okienka nieimigracyjne. Przy jednym okienku zastój. Pani w średnim wieku stała..i stała..i stała.. Przy dwóch okienkach ruch jak przy ulu Pyk, pyk, pyk Ludzie odchodzili bez paszportów, uśmiechnięci. Na osobę - w granicach 3-5min. Nim zdążyliśmy się dobrze porozglądać, a tu.. nasz numerek. Młody konsul, uśmiechnięty.. -Pierwszy raz do USA? -Na jak długo? -Do kogo? -Kim jest dla nas ta osoba? -Gdzie pracuję ja (żony nie pytał)? -Gdzie jest ta miejscowość, gdzie pracuję (mało języka nie połamał, jak chciał tą nazwę wypowiedzieć.. ale dał radę )? ..chwila klikania.. -Wszystko OK! Otrzymujecie Państwo Wizy. Miłego pobytu w USA. Nie wyszliśmy ponad standardowe 3-5min Wlepki w paszporcie: 10 lat i dwie gwiazdki.. cokolwiek ma to znaczyć Pozdrawiam wszystkich i życzę równie udanych wizyt.
  3. Witam wszystkich, jako świeżak na forum.. Mam pytanie o "karalność". W 2009 roku został wydany wyrok o "Warunkowym umorzeniu postępowania karnego na okres próby 1-go roku". Nie było więcej kontaktu z Wymiarem Sprawiedliwości. Z KRK przyszła informacja, że pacjent nie figuruje w kartotece.. W związku z tym wpisać >karany< czy >niekarany< ??
×
×
  • Create New...