Jump to content

Majorek

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Wybieram się ponownie po wizę, tym razem wpisany w formularzu jest narzeczony(obywatel) z którym też wylecę z Polski. Czy może iść ze mną do Ambasady? Czy to da jakiś plus?
 2. Jest gdzieś krok po kroku poradnik w języku polskim? Trzeba okazać że się kontaktowaliśmy/spotykaliśmy w ciągu dwóch lat, co z latami wcześniejszymi? Czy to już nie ma znaczenia? Prócz I-129 potrzeba G-325A? Na youtubie widzę że spore segregatory ludzie mają.
 3. Czy można w jakiś sposób zwiększyć szanse na samym starcie wysłana petycji I-129F ? I-129F składa narzeczony, może wysłać z Polski? Z tego co widzę to drugi adres? For U.S. Postal Service: USCIS P.O. Box 660151 Dallas, TX 75266 For Express mail and courier deliveries: USCIS Attn: I-129F 2501 South State Highway 121 Business Suite 400 Lewisville, TX 75067
 4. Przyjechałem do Polski aby żyć z narzeczoną bo dostała kilka razy odmowy, teraz planujemy K-1. Czy mam szanse skoro jestem teraz w PL?
 5. hm, skoro K-1 to tak czy siak równa się legalizacja pobytu. To domcil jest wymagany? Muszę tam pracować przez dwa lata?
 6. Pracowałem, mam rozliczenie podatkowe. Czy wszystko możemy załatwić z Polski? Czy narzeczony musi polecieć do usa i za pomocą ich poczty nadać?
 7. Hej, proszę Państwa o pomoc jak to ruszyć Narzeczony obywatel od 3 roku życia - obywatelstwo po rodzicu. Narzeczona odmowa wizy(x4), za małe związki z krajem bla bla. (nikogo tam nie ma na czarno itp). Jesteśmy ze sobą 8 lat, razem się uczyliśmy/pracowaliśmy, mamy tyle zdjęć że potwierdzenie naszego związku to nie jest problem Narzeczony po magisterce wyjechał w tamtym roku i wrócił dwa miesiące temu (pracował tam pół roku, ma wszystko udokumentowane). Z tego co się orientuję warunku domcil na K-1 nie trzeba spełniać? Sponsora też jest, jeśli to dalej jest wymagane. Czy z narzeczonym z Polski możemy wysłać K-1? Są jakieś kancelarie które mi w tym pomogą?
 8. Cześć! Jeszcze chwilka! Trzymam kciuki aby wam się udało! Każdemu! Moja druga połowa też bierze udział w losowaniu. USA jest piękne, daje bardzo dużo możliwości i szans. Trzeba pamiętać jedno, ten kraj wiele daje, ale i potrafi odebrać.
 9. Polecę do USA i rozpocząć procedurę z wizą K-1? Nigdy sie nie rozliczałem ani podatków nie płaciłem, żyłem ciągle w Polsce.
×
×
 • Create New...