Jump to content

Wojtass

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Nie masz magistra więc nie masz skończonych studiów magisterskich. Co tu jest niezrozumiałe? Jak jesteś w trakcie robienia prawa jazdy to masz prawo jazdy czy nie masz?
 2. Albo odwracasz kota ogonem albo czytanie ze zrozumieniem się kłania Czekam jednak na jakąś merytoryczną odpowiedź z faktami. Najlepiej kogoś kto od czasu do czasu (raz w roku?) odwiedza swój rodzinny kraj.
 3. To w końcu można czy nie można wyjeżdżać z USA? Sam sobie przeczysz.
 4. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z pobytem tam. Zakładamy, że dostałem to co miałem dostać, wyjechałem tam w ciągu 6ciu miesięcy i co dalej? Czy przyjazd tam wówczas to jak więzienie którego nie mogę opuszczać? Przecież jestem równocześnie obywatelem PL i powinienem móc decydować gdzie i ile chcę przebywać? Ktoś wyjaśni? Co jeśli chcę rok przesiedzieć w USA pracując a np. 3 miesiące w PL i znowu wrócić do USA?
 5. Dlatego pytam czy jest jakiś wybór aplikowania przez pracę albo przez wykształcenie?
 6. Co znaczy nie kombinujcie? Ja jestem po studiach (mam inżyniera) ale mam bardzo przeciętną pracę. Więc będzie gdzieś moment gdzie będę mógł się "szczycić" wykształceniem" zamiast pracą?
 7. Ja zarejestrowałem się teraz po drugiej próbie. Pierwsza nie wyświetliła mi komunikatu o przyjęciu. Widocznie jeszcze te kilka dni nie minęło
 8. Znalazłem podobne Corpo w USA i tam to się nazywa " Sales/Customer Service ". Opis pasuje do tego czym się obecnie zajmuje. Nie zmienia to faktu, że nie mogę znaleźć nic na o*net co by pasowało.
 9. Cześć Ja co prawda nie dostałem karty bo jeszcze nie złożyłem wniosku na DV2018 ale dzisiaj to zrobię. Gdyby szczęście się do mnie uśmiechnęło to planuję osiedlić się na Florydzie w okolicach Miami. Mam tam Ciocię u której byłem już 3 razy a za rok wybieram się kolejny raz. Jestem zakochany w tym stanie i zrobię wszystko co w mojej mocy aby tam mieszkać. Wysokie temperatury mi nie przeszkadzają. Tu w PL mam dość dziennych skoków temperatury po 30 stopni... Nie spodziewałem się, że tak wiele Polaków wybiera Florydę.
 10. WItam Zamierzam jutro zarejestrować się w loterii ale mam jedno pytanie. Kilka razy przewinęło mi się pojęcie- zawód, które trzeba podać na jakimś etapie (po wylosowaniu albo przed) i tutaj mam pytanie czy jest to formularz wyboru czy wpisujemy zawód ręcznie? Jeśli tak to jaki macie sposób na określenie trafne swojej pracy? W jakim języku to się podaje? Po polsku czy angielsku? Na stronie O*Net Online nie mogę znaleźć swojego zawodu- Doradca techniczny- pomagam ludziom wybrać sprzęt do budowy, urządzenia domu, demonstruję jego działanie, opisuję wady, zalety. Jakiś pomysł? Sprzedawca stricte to nie jest. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...