Skocz do zawartości

error

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 1. Czy jeżeli nie ma możliwości uzyskać zaświadczenia o niekaralności to konsulat może odpuścić, czy zablokują wydanie Green Card na zawsze? Sprawa dotyczy niestety Chin, z którego dostanie takiego zaświadczenia graniczy z cudem, nawet ponownie wracając do Chin nie ma pewności, że ktokolwiek takie zaświadczenie wyda, bo mogą mieć to po prostu gdzieś. Jak konsulat zapatruje się na takie sprawy?
 2. Cześć, mam pytanie odnośnie CN. Kiedy właściwie się go otrzymuje? Czytając forum można mieć mieszane uczucia, gdyż część ludzi pisze tak, jakby czas wysłania DS'a decydował o CN. Z tego co rozumiem, CN dostajemy od razu przy wylosowaniu, jakie w takim razie znaczenie ma jak najszybsze wysłanie DS'a?
 3. Na jakiej zasadzie przyznawane są zielone karty tak ogółem? Czemu np. my dostajemy 600, a Ukraina 4 tysiące? przykład z 2015, Ukraina dostała 4 tysiące(a Polska tylko 961), a Państwo nie może dostać więcej niz 7% całej puli, czyli tych 3500 zielonych kart powiedzmy. Coś się zmieniło w tej kwestii?
 4. O Początkach W Kanadzie Słów Kilka :)

  Cześć, czy ktoś mógłby mi jasno powiedzieć jakie są wymogi do spełnienia żeby dostać PR (zwłaszcza w Manitobie)? Jakie papiery należałoby zebrać już teraz, będąc w Polsce? Czy każda praca, w której pracodawca zgodzi się "pomóc" nam w nominacjach jest uznawa przez MPNP czy trzeba pracować w jakimś konkretnym zawodzie?
 5. Wysłałem dziś po raz pierwszy wniosek o wizę. Otrzymałem CN, jednak jest on jakiś dziwny. po 2018 nie ma żadnego EU, są tylko randomowe cyfry i litery, W przykładach z poprzednich lat widziałem coś typu 2017EU0000XX, u mnie nic z tego poza rokiem sie nie zgadza. Czy coś jest nie tak z wnioskiem? Druga osoba, która ze mną wypełniała również ma podobny ciąg znaków.
×