Jump to content

error

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, zmiana przeglądarki pomogła, fakt. Dziękuję Zrobiłam zdjęcie zdjęciu "paszportowemu", tylko nie wiem czy można wysłać zdjęcie, na którym nie widać nic od szyi w dół? Na zdjęciach zwykle ucinają od szyi w dół, na instrukcji niby są ukazane ramiona. I nie wiem czy dać takie czy po prostu zrobić nowe, bo wygląda to dziwnie.
 2. Witam. I przepraszam za to pytanie, ale chyba jestem ślepa: gdzie znajduje się narzędzie do przycinania zdjęć do loterii wizowej? Zawsze było na oficjalnej polskiej stronie loterii wizowej, a teraz albo jestem ślepa albo już tego nie ma. Wpisywałam w google i też znaleźć nie mogę. Jest to gdzieś jeszcze i czy mogę prosić o link, jeśli tak? A na stronie rządowej odsyła mnie do czegoś, co mi pobiera "FIG_cropper.app.swf". co nawet mi nie działa. I tak poza tym to @szaman życzę Ci by w końcu w tej loterii Ci się poszczęściło
 3. Drugi raz biorę udział w loterii. Teraz na luzie. Nastawienie, że szansa na wygraną jest niesamowicie niska. A nawet jak się uda to można mieć za wysoki numer (co widzę po obawach użytkowników, którzy wygrali w DV2018). W kwietniu sobie dopiero o niej przypomniałam. Natomiast w zeszłym roku nie było chyba dnia bym o tym nie myślała, śledziłam forum, czytałam i oczywiście nastawiona byłam na wygraną Dużo lepiej jest z tegorocznym podejściem
 4. Czy jeżeli nie ma możliwości uzyskać zaświadczenia o niekaralności to konsulat może odpuścić, czy zablokują wydanie Green Card na zawsze? Sprawa dotyczy niestety Chin, z którego dostanie takiego zaświadczenia graniczy z cudem, nawet ponownie wracając do Chin nie ma pewności, że ktokolwiek takie zaświadczenie wyda, bo mogą mieć to po prostu gdzieś. Jak konsulat zapatruje się na takie sprawy?
 5. Cześć, mam pytanie odnośnie CN. Kiedy właściwie się go otrzymuje? Czytając forum można mieć mieszane uczucia, gdyż część ludzi pisze tak, jakby czas wysłania DS'a decydował o CN. Z tego co rozumiem, CN dostajemy od razu przy wylosowaniu, jakie w takim razie znaczenie ma jak najszybsze wysłanie DS'a?
 6. Na jakiej zasadzie przyznawane są zielone karty tak ogółem? Czemu np. my dostajemy 600, a Ukraina 4 tysiące? przykład z 2015, Ukraina dostała 4 tysiące(a Polska tylko 961), a Państwo nie może dostać więcej niz 7% całej puli, czyli tych 3500 zielonych kart powiedzmy. Coś się zmieniło w tej kwestii?
 7. Cześć, czy ktoś mógłby mi jasno powiedzieć jakie są wymogi do spełnienia żeby dostać PR (zwłaszcza w Manitobie)? Jakie papiery należałoby zebrać już teraz, będąc w Polsce? Czy każda praca, w której pracodawca zgodzi się "pomóc" nam w nominacjach jest uznawa przez MPNP czy trzeba pracować w jakimś konkretnym zawodzie?
 8. Wysłałem dziś po raz pierwszy wniosek o wizę. Otrzymałem CN, jednak jest on jakiś dziwny. po 2018 nie ma żadnego EU, są tylko randomowe cyfry i litery, W przykładach z poprzednich lat widziałem coś typu 2017EU0000XX, u mnie nic z tego poza rokiem sie nie zgadza. Czy coś jest nie tak z wnioskiem? Druga osoba, która ze mną wypełniała również ma podobny ciąg znaków.
×
×
 • Create New...