Jump to content

error

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Braliśmy udział 4 lata z rzędu. Zajrzałam na forum z czystej ciekawości - zobaczyć czy nowa edycja w ogóle się odbędzie i co z ludźmi, którzy wygrali dv2021
 2. Chyba każdy tak ma. Pamiętam jak wysyłałam za pierwszym razem i codziennie czytałam forum i odliczałam dni. Szukałam stanów, do których bym chciała wyjechać po wygraniu i ogólnie o życiu w Stanach. Kolejne zgłoszenia to już były takie, jak powiedział Robson - formalnością. Potem sobie o loterii nie przypominałeś aż do maja. W sumie mnie nigdy nawet do Stanów nie ciągnęło. To bardziej mój chłopak się nimi jarał. Ja tam lubię Europę, ale z chęcią spróbowałabym życia w USA. W tym roku nawet nie wysyłamy zgłoszeń - i ta cała sytuacja z protestami i BLM ostudziła zapędy mojego chłopaka
 3. Piszecie o dolosowywaniach... Kiedy ostatni raz się ono zdarzyło? 4 edycje temu?
 4. 2x HAS NOT BEEN SELECTED. Czwarty rok z rzędu. Każdy wynik byłby dla nas ok, więc się nie smucimy. Może za rok jak się wszystko unormuje A strona tylko na początku nie chciała się załadować, po jednym odświeżeniu chodziła gładko - szok.
 5. Dodaj do tego inny powód, który wg mnie sporo zwiększa szanse, a mianowicie: 8. Problemy techniczne na stronie, przez co wielu osobom nie udało się złożyć wniosków na czas. Nam się udało dopiero w ostatnich 3 godzinach. Patrząc na sytuację w USA to jak się uda to nie wiem czy się cieszyć czy obawiać. Ale z drugiej strony i tak nas nic tu nie trzyma, więc nie mamy za wiele do stracenia (oprócz pieniędzy i nadziei :) )
 6. Przecież hilo napisał post godzinę przed Twoim (i ten post jest tuż nad twoim)... Poza tym było już to pisane na forum z tydzień lub dwa temu, że losowanie zostało przeniesione na czerwiec.
 7. Współczuję osobom, które wygrały loterię, miały już zaplanowany wyjazd do Stanów, a teraz nie wiadomo co i jak. Jakby sama przeprowadzka nie była wystarczająco stresująca. W takich okolicznościach nie wiadomo czy jak cię wylosują w maju to się cieszyć... Ciekawe czy tegorocznej loterii nie przesuną. Na razie chyba żadnych informacji na ten temat nie widziałam.
 8. Patrzę na stronie ambasady USA w Warszawie na fb to bardzo dużo osób pisze, że nie mogą wysłać zgłoszenia, mimo różnych prób. I to nie tylko dziś i wczoraj, ale sprzed tygodnia. To naprawdę musiało być szczęście by się udało zaaplikować. Ciekawe czy przedłużą termin czy już "po ptakach" i oleją sprawę.
 9. Wiem, że to raczej przypadek. Mojego chłopaka też poszło a miało jakieś 130kb. Ale nie zmienia to faktu, że moje przez 3h odświeżania nie chciało pójść, a po skompresowaniu do 48kb jakoś poszło. Wiele osób też pisało, że po tym poszło. Ale paru osobom też nie... @cee próbowałeś ze skompresowanym zdjęciem? Z drugiej strony to naprawdę śmieszne, że ciągle są jakieś problemy ze stroną, i to rządową, i nikt tego nie zamierza naprawiać/ulepszać.
 10. Dobra, poszło Jestem wolna od klikania odśwież. Zdecydowałam się spróbować tej "metody" co pewien typ się chwalił, że wielu osobom pomogła, ale ignorowałam to, bo też kilka osób pisało, że to nic nie dało. Powiedział, że zdjęcie powinno się skompresować do poniżej 50kb. Teraz w akcie desperacji tego wypróbowałam i pojawiła się druga strona. Za to przy submicie dwa razy musiałam odświeżać. Może to przypadek, ale można spróbować.
 11. Z telefonu też nie idzie. W ogóle chyba dużo osób próbuje, bo w nocy ładowało się i odświeżało w sekundę, a teraz idzie mozolnie.
 12. Druga aplikacja nie idzie. Mam 2h odświeżania co chwilę... To raczej nie ma nic wspólnego z kompem czy cokolwiek, skoro jedna przeszła...
 13. Jedno zgłoszenie poszło (po odświeżeniu tylko 2-3 razy), a drugie nie idzie. A jutro ostatni dzień. To nasze czwarte zgłoszenie i pierwszy raz wyskakuje błąd. Chyba coraz gorzej z tą stroną. Oby się przed pracą udało wysłać moje zgłoszenie. W każdym razie powodzenia wszystkim
 14. Było już to pytanie. A co do wcześniej wspomnianego FAQ to ja też byłabym za Ciężko nie zadawać pytań. Też jestem za tym, by najpierw sprawdzać czy gdzieś pojawiło się to pytanie zanim napisze się post, ale na tym forum jest tyle postów, tyle o tej samej tematyce, że ciężko wybrać zagadnienie, które można byłoby wpisać w wyszukiwarce by znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. A każdego postu w tematach, które mają xx stron też nie każdy ma czas czytać. Dlatego nie dziwię się tym pytaniom.
 15. Swój wynik sprawdziłam pół godziny temu, bo strona się załadowała. Teraz chłopak wszedł w ten link i serio działa normalnie. 2x HAS NOT BEEN SELECTED. 3 rok z rzędu Nie ma co się przejmować. Praktycznie nic się nie zmieniło. W listopadzie znowu pewnie zgłoszenie i znowu w maju wyniki. Jakoś nie mam ostatnio takiego parcia, jak przy pierwszym razie. Nie wyczekiwałam, nie czytałam ciągle, nie nastawiałam się. Czyli wszystko bez zmian, nie ma co płakać. Powodzenia innym I sprawdzajcie na tym linku, bo faktycznie odpala i idzie zaskakująco szybko.
×
×
 • Create New...