Jump to content

error

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Współczuję osobom, które wygrały loterię, miały już zaplanowany wyjazd do Stanów, a teraz nie wiadomo co i jak. Jakby sama przeprowadzka nie była wystarczająco stresująca. W takich okolicznościach nie wiadomo czy jak cię wylosują w maju to się cieszyć... Ciekawe czy tegorocznej loterii nie przesuną. Na razie chyba żadnych informacji na ten temat nie widziałam.
 2. Patrzę na stronie ambasady USA w Warszawie na fb to bardzo dużo osób pisze, że nie mogą wysłać zgłoszenia, mimo różnych prób. I to nie tylko dziś i wczoraj, ale sprzed tygodnia. To naprawdę musiało być szczęście by się udało zaaplikować. Ciekawe czy przedłużą termin czy już "po ptakach" i oleją sprawę.
 3. Wiem, że to raczej przypadek. Mojego chłopaka też poszło a miało jakieś 130kb. Ale nie zmienia to faktu, że moje przez 3h odświeżania nie chciało pójść, a po skompresowaniu do 48kb jakoś poszło. Wiele osób też pisało, że po tym poszło. Ale paru osobom też nie... @cee próbowałeś ze skompresowanym zdjęciem? Z drugiej strony to naprawdę śmieszne, że ciągle są jakieś problemy ze stroną, i to rządową, i nikt tego nie zamierza naprawiać/ulepszać.
 4. Dobra, poszło Jestem wolna od klikania odśwież. Zdecydowałam się spróbować tej "metody" co pewien typ się chwalił, że wielu osobom pomogła, ale ignorowałam to, bo też kilka osób pisało, że to nic nie dało. Powiedział, że zdjęcie powinno się skompresować do poniżej 50kb. Teraz w akcie desperacji tego wypróbowałam i pojawiła się druga strona. Za to przy submicie dwa razy musiałam odświeżać. Może to przypadek, ale można spróbować.
 5. Z telefonu też nie idzie. W ogóle chyba dużo osób próbuje, bo w nocy ładowało się i odświeżało w sekundę, a teraz idzie mozolnie.
 6. Druga aplikacja nie idzie. Mam 2h odświeżania co chwilę... To raczej nie ma nic wspólnego z kompem czy cokolwiek, skoro jedna przeszła...
 7. Jedno zgłoszenie poszło (po odświeżeniu tylko 2-3 razy), a drugie nie idzie. A jutro ostatni dzień. To nasze czwarte zgłoszenie i pierwszy raz wyskakuje błąd. Chyba coraz gorzej z tą stroną. Oby się przed pracą udało wysłać moje zgłoszenie. W każdym razie powodzenia wszystkim
 8. Było już to pytanie. A co do wcześniej wspomnianego FAQ to ja też byłabym za Ciężko nie zadawać pytań. Też jestem za tym, by najpierw sprawdzać czy gdzieś pojawiło się to pytanie zanim napisze się post, ale na tym forum jest tyle postów, tyle o tej samej tematyce, że ciężko wybrać zagadnienie, które można byłoby wpisać w wyszukiwarce by znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. A każdego postu w tematach, które mają xx stron też nie każdy ma czas czytać. Dlatego nie dziwię się tym pytaniom.
 9. Swój wynik sprawdziłam pół godziny temu, bo strona się załadowała. Teraz chłopak wszedł w ten link i serio działa normalnie. 2x HAS NOT BEEN SELECTED. 3 rok z rzędu Nie ma co się przejmować. Praktycznie nic się nie zmieniło. W listopadzie znowu pewnie zgłoszenie i znowu w maju wyniki. Jakoś nie mam ostatnio takiego parcia, jak przy pierwszym razie. Nie wyczekiwałam, nie czytałam ciągle, nie nastawiałam się. Czyli wszystko bez zmian, nie ma co płakać. Powodzenia innym I sprawdzajcie na tym linku, bo faktycznie odpala i idzie zaskakująco szybko.
 10. Ok, zmiana przeglądarki pomogła, fakt. Dziękuję Zrobiłam zdjęcie zdjęciu "paszportowemu", tylko nie wiem czy można wysłać zdjęcie, na którym nie widać nic od szyi w dół? Na zdjęciach zwykle ucinają od szyi w dół, na instrukcji niby są ukazane ramiona. I nie wiem czy dać takie czy po prostu zrobić nowe, bo wygląda to dziwnie.
 11. Witam. I przepraszam za to pytanie, ale chyba jestem ślepa: gdzie znajduje się narzędzie do przycinania zdjęć do loterii wizowej? Zawsze było na oficjalnej polskiej stronie loterii wizowej, a teraz albo jestem ślepa albo już tego nie ma. Wpisywałam w google i też znaleźć nie mogę. Jest to gdzieś jeszcze i czy mogę prosić o link, jeśli tak? A na stronie rządowej odsyła mnie do czegoś, co mi pobiera "FIG_cropper.app.swf". co nawet mi nie działa. I tak poza tym to @szaman życzę Ci by w końcu w tej loterii Ci się poszczęściło
 12. Drugi raz biorę udział w loterii. Teraz na luzie. Nastawienie, że szansa na wygraną jest niesamowicie niska. A nawet jak się uda to można mieć za wysoki numer (co widzę po obawach użytkowników, którzy wygrali w DV2018). W kwietniu sobie dopiero o niej przypomniałam. Natomiast w zeszłym roku nie było chyba dnia bym o tym nie myślała, śledziłam forum, czytałam i oczywiście nastawiona byłam na wygraną Dużo lepiej jest z tegorocznym podejściem
 13. Czy jeżeli nie ma możliwości uzyskać zaświadczenia o niekaralności to konsulat może odpuścić, czy zablokują wydanie Green Card na zawsze? Sprawa dotyczy niestety Chin, z którego dostanie takiego zaświadczenia graniczy z cudem, nawet ponownie wracając do Chin nie ma pewności, że ktokolwiek takie zaświadczenie wyda, bo mogą mieć to po prostu gdzieś. Jak konsulat zapatruje się na takie sprawy?
 14. Cześć, mam pytanie odnośnie CN. Kiedy właściwie się go otrzymuje? Czytając forum można mieć mieszane uczucia, gdyż część ludzi pisze tak, jakby czas wysłania DS'a decydował o CN. Z tego co rozumiem, CN dostajemy od razu przy wylosowaniu, jakie w takim razie znaczenie ma jak najszybsze wysłanie DS'a?
×
×
 • Create New...