Jump to content

qurter

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paczka duża nie będzie. 10 koszulek, z 3-4 pary spodni, 4 pary butów, 2 czapki, 3 bluzy i pasek do spodni. Możliwe, że coś jeszcze. Czyli metki najlepiej będzie obciąć? Czy zostawić? Nie wiem jeszcze czy pocztą czy kurierem. A czym lepiej?
 2. Witam chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób ominąć opłatę za cło i VAT gdy zostanie nadana paczka z USA do Polski w której będą znajdować się nowe ubrania z tym, że na własny użytek. Jest na to jakiś sposób?
 3. Witam mam pytanie jeżeli biorę udział w aktualnej loterii wizowej i chcę teraz składać podanie o przyznanie wizy turystycznej to czy to nie koliduje ze sobą? Czy można takie coś zrobić? Czy nie zostanie się wykluczonemu z loterii z powodu złożenia wniosku o wizę turystyczną? I w drugą stronę czy przy rozmowie z konsulem nt. wizy turystycznej nie będzie automatycznej odmowy z powodu loterii?
 4. brak paszportu, a dowód jeszcze nie został zmieniony. To jak wpisać?
 5. Mam pytanie, jeżeli ktoś posiada 2 nazwiska to należy 2 wpisać czy jak? Jeżeli dwa to, które będzie pierwsze? Czy pisać je przez -?
 6. Dla tych co po raz pierwszy będą starać się o zieloną kartę lub osób, które nie wiedzą jak uzupełnić. https://loteria-wizowa.pl/jak-poprawnie-wypelnic-formularz-loterii-wizowej/
×
×
 • Create New...