Jump to content

kubajvj

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Otrzymałem promesę wizową (turystyka) kilka dni temu. W trakcie rozmowy w ambasadzie powiedziałem, że chcę lecieć do Nowego Jorku i może zwiedzić również Waszyngton. Okazało się, że jednak dostanę dużo dłuższy urlop niż myślałem, więc wchodziłby w grę np. dodatkowy wypad na Florydę. Czy muszę ograniczać się do miejsc, które wspomniałem w trakcie rozmowy? Będzie to mój pierwszy raz w USA. Z góry dzięki.
 2. Cześć, Ile jest ważny wniosek DS-160 po jego wypełnieniu? Niedawno go wypełniłem, jednak muszę zaczekać kilkanaście dni, zanim będę mógł wybrać termin rozmowy z konsulem. Jak długo można zwlekać z wyborem terminu? Z góry dzięki.
 3. Cześć, Ukończyłem studia I stopnia w lutym 2016. Aktualnie studiuję na II stopniu - oczekiwana data zakończenia to lipiec 2017. Jaką datę wpisać do wniosku w sekcji edukacji? Czy chodzi tam o ukończone studia? Czy również te, w których jestem w trakcie? Nie można wpisać daty zakończenia z przyszłości, więc podejrzewam, że może chodzić o zakończone szkoły, wolę się jednak upewnić. Z góry dzięki.
 4. Cześć, Co mam wpisać w pole "Address Where You Will Stay in the U.S.", gdy planuję wynająć u kogoś nocleg na Airbnb i nie mam na razie pojęcia jaki to będzie adres? (chcę załatwiać wszelkie sprawy typu samolot, noclegi itd. dopiero po otrzymaniu wizy) Z góry dzięki.
 5. Dzięki Byłem już wielokrotnie za granicą, odwiedziłem prawie każdy kraj w Europie Nie mam nikogo z rodziny w Stanach ani nikt z mojej najbliższej rodziny nigdy w USA nie był. Postaram się zrobić dobre wrażenie, jeszcze raz dzięki wielkie
 6. Dodam, że chciałbym starać się o wizę jak najszybciej, np. w styczniu, żeby móc jak najprędzej zabrać się za zakup biletów lotniczych i szukanie noclegu.
 7. Cześć, Chciałbym we wrześniu następnego roku polecieć na wakacje do Nowego Jorku. Nie mam jeszcze wizy. Jestem na ostatnim roku studiów i teoretycznie ukończę studia na przełomie czerwca/lipca 2017. Pracuję na stażu i mam umowę zlecenie do czerwca 2017. Mój szef już zaproponował mi zostanie w fimie po studiach, z tym że nie podpisywałem jeszcze żadnej umowy, będę podpisywał ją dopiero jak skończę studia. Czy moja sytuacja będzie przeszkodą podczas starania się o wizę? Co poradzicie w takim wypadku? Dzięki.
×
×
 • Create New...