Jump to content

Glodek93

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki! No to fruu Dzięki, dzięki!
 2. Tak, pracuje w PL. Lot Wwa- Kanada i potem do USA. Tak, tak umowa będzie przedłużona, może nawet jeszcze przed wyjazdem się uda, a jak nie to po. Czyli żadnych nieprzyjemności nie powinno być ?
 3. Witam. Szybkie pytanie, w piątek wylatuje do Kanady, stamtąd zaś drogą lądowa do Stanów. Ny, stolica itd i mam pytanie! Wizę już mam oczywiście, papierki na wjazd do Kanady już w toku, ale teraz zauważyłem, że umowa w pracy kończy mi się w czwartek, a w piątek lecę. Czy może to mieć jakiś wpływ na granicy itd? Jakieś problemy mogą mi robić?
 4. Właśnie kurier dzwonił, za 15min będę miał paszport :-)
 5. Ja mam tak wpisane już od środy
 6. Tak, jeszcze czekam. Ja mam opcje, że mi wyślą, bo jechać 300km to trochę nie w ząb
 7. Czołg, dostałeś już paszporty czy masz opcje odebrania samemu?
 8. Odnośnie lotu to sprawdzaj w środy. Bo wtedy jest tania środa z lotem czy jakoś tak :-)
 9. Gratulacje :-) zapomniałem właśnie dodać, że kontakt wzrokowy jest chyba najważniejszy :-) co do pomyłki z bratem to chyba jednak pomyłka językowa. U mnie podczas spotkania obok konsula był jakiś pracownik, który znał język lepiej bo niektóre moje odpowiedzi tłumaczył, takie jak gdzie pracuje, co tam robię i wysokość wynagrodzenia. :-) chociaż ja sam odpowiadalem tam raz po polsku raz po angielsku, w zależności czy konsul zadawał pytanie po polsku czy nie bo taki Mix miałem :-)
 10. Na ostateczne spotkanie czekałem około godziny to w tym czasie zaobserwowałem, 2osoby które wychodziły nie w sosie oraz jedną rodzinę (ale oni o jakaś inną wizę chyba się ubiegali/ btw nie byli to Polacy, a przynajmniej nie z dziada pradziada ) Tak to aż do mojej rozmowy reszta wychodziła z uśmiechem od ucha do ucha sama moja rozmowa trwała około 3min? Może 4. W sumie dostawałem te same pytania co w wniosku. Gdzie, na jak długo, a po co, a dlaczego, gdzie pracuje, czym się zajmuje tam, ile zarabiam, rodzina w Stanach, czy byłem w innych krajach. Dostałem też pytanie, którego nie było w wniosku - czy mam rodzinę w Europie. Jedynie Pani Konsul lekko kwaśną minę zrobiła przy pytaniu z kim lecę i odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że samemu. Po jej minie myślałem, że to wszystko przekreśliło, ale po tym pytaniu Pani Konsul z uśmiechem przyznała wizę
 11. Witam. W poniedziałek 26.06 mam spotkanie o wize w Warszawie i takie pytania, żeby nie zaliczyć wtopy Na spotkanie potrzebuje: -paszport, -potwierdzenie złożenia wniosku, -potwierdzenie spotkania, Czy dodatkowo coś jeszcze? Np jakieś potwierdzenie wpłaty pieniędzy na wize? Lub jakikolwiek inny dokument? Wiem tyle, że telefon zostawiam u ochrony, a co np z portfelem? Normalnie mogę go zabrać ze sobą? Ostatnie pytanie. Jeżeli spotkanie mam na godzinę 9:00 to muszę stawić się tam punktualnie o 9 czy mogę ciut wcześniej, albo (odpukać) co jeżeli się trochę spóźnię?
 12. Problem rozwiązany, pomógł czat z pracownikiem Ambasady
 13. Witam, złożyłem wniosek, i chce teraz założyć konto i zrobić przelew oraz umówić się na spotkanie, ale nie mogę założyć konta na stronie... Wpisuje wszystkie dane i ciągle błąd, jakieś porady?
 14. aleś Ty żartowniś hoho, jak masz głupio odpowiadać to nie odpowiadaj w ogóle, i walnij barana w ścianę. Umiem czytać ze zrozumieniem pewnie lepiej od Ciebie, po prostu chciałbym aby ktoś rzucił jakąś pospolitą organizacją i tyle.
×
×
 • Create New...