Jump to content

milosz_44

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na przykład coś takiego: https://seattle.craigslist.org/tac/cto/5974195950.html Najważniejsze żeby był sprawny i nie zapowiadało się na jakiś poważniejszy remont. Powinien też spełniać wymogi techniczne potrzebne do rejestracji. Przejrzałem sporo stron DMV w różnych stanach, ale nie znalazłem tam nic o rejestracji auta przez obcokrajowców. Czy mógłby ktoś napisać jak w ogólności wygląda ten proces, jaki jest czas na rejestrację i co grozi jazdę nie przerejestrowanym autem? Czy w momencie kupna, na początku jeżdżę na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela, tak jak jest w Polsce?
 2. Myślę, że znam się na tyle żeby ocenić czy auto wytrzyma jeszcze 3mies. Poza tym chciałbym kupić auto, które znam: Jeepa Cherokee lub coś "z serii" Dodge Caravan/ Chrysler Voyager z roczników 98-01.
 3. Cześć, W najbliższym czasie planuję dłuższy wyjazd do stanów w celach turystycznych. Mój wyjazd ma w zasadzie objąć nie tylko stany ale także Kanadę, Meksyk i wiele różnych krajów po drodze do Patagonii Jednak desant wg moich planów najpewniej nastąpi właśnie w Seattle. Zamierzam kupić tanie auto na craigslist (ok $1000) i ruszyć w objazdówkę głównie po parkach zachodnich stanów. Zamierzam poświęcić na to do 3 miesięcy, dalej droga na południe. I tu pojawia mi się wiele pytań, oto kilka z nich: 1. Jakie problemów mogę się spodziewać z polskim paszportem i międzynarodowym prawem jazdy przy zakupie auta? 2. Jakich formalności będę musiał dopełnić przy jego rejestracji i ile to będzie kosztowało? 3. Jak ubezpieczyć auto na 3 miesiące? 4. Co może pójść nie tak przy próbie opuszczenia nim USA na 2 tygodniowy wypad do Kanady, co w takim przypadku dzieje się z moją wizą turystyczną? 5. Jak z wyjazdem i sprzedażą tego auta, dajmy na to w Meksyku? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...