Skocz do zawartości

darekbp

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Brooklyn
 1. Wiza do Kanady

  A wiecie może gdzie jest jakaś instrukcja do tego jak wypełnić kiedy zrobić opłatę itp?
 2. Wiza do Kanady

  Rozumiem a jeszcze mam pytanie bo w wniosku jest pytanie o prace a chce składać razem z narzeczoną a ona obecnie jest osobą bezrobotna to czy może to wpłynąć na decyzję przyznania?
 3. Wiza do Kanady

  Witam mam do Was pytanie odnośnie wizy. Jak o nią się starać bo czytałem że coś zostało zniesione? Starałem się wcześniej do USA ale odmówili mi dwa razy niestety i chce spróbować do Kanady tym razem. Muszę złożyć ten wniosek eTA tylko?
 4. Sly czyli normalnie wpisać swój adres tak?
 5. Na stronie ambasady w instrukcji pisze tak 8.Adres do korespondencji - nazwisko adresata pierwsza linia adresu, druga linia adresu, miejscowość/miasto, powiat/województwo, kod pocztowy państwo
 6. Witam mam do was pytanie chodzi mi o punkt 8 – Mailing Address – Adres pocztowy, obecnie w Loterii Wizowej nie są przysłane żadne dokumenty tradycyjną pocztą, ale adres nadal należy podać. Jako że jest to adres korespondencyjny ważne żeby był podany w takiej formie aby był zrozumiały dla polskiej poczty. Poszczegolne pola adresu to: a – In Care Of – wypełniamy jedynie w przypadku, gdy nasze zgłoszenie powinno być odebrane przez inną osobę, wtedy wpisujemu tu jej imię i nazwisko b – Address Line 1 – pierwsza część adresu (np. ul. Lakowa 17m3) c – Address Line 2 – dalsza część adresu, jeżeli jedna linijka nie wystarczy d – City/Town – miejscowość e – District/County/Province/State – województwo, należy wpisać po polsku ale bez polskich znaków (np. Lodzkie) f – Postal Code/Zip Code – kod pocztowy, należy wpisać po polsku z kreską (np. 12-345, a nie 12345) g – Country – państwo Czy tutaj mam wpisać swój adres zamieszkania bo z tego co piszę to wpisać adres osoby która ma odebrać zgłoszenie? Jeśli zgłoszenie odbieram osobiście to w punkcie 8 nic chyba nie wpisuje prawda?
 7. Ok w sierpniu podejdę drugi raz i inaczej będę mówił może się uda
 8. Aha rozumiem No tak myślałem bo jak powiedziałem ze u cioci będę mieszkał to po tym coś w komputerze zaczął pisać już i to chyba był powód odmowy
 9. To był mojpierwszy raz nigdy nie miałem wizy. Apytalmnie w jakimcelu jade(mówiłem ze do cioci),na jak dlugo(mówiłem ze tydzień lub dwa zależy na ile urlop dostanę),gdzie zatrzymam się i za co będę żył (mówiłem ze u cioci i za darmo bo u nich będę mieszkał) i ostatnie gdzie pracuje i jak dlugo( mówiłem ze w urzędzie i dwa lata już) i odmowę dostałem. Warto za miesiąc znów starać się?
 10. Joanna niestety nic...prace mam stała wiec żadnych zmian kurdek
 11. Witam mam do Was pytanie dziś byłem na rozmowie i niestety nie dostałem wizy i nie wiecie czy np za miesiąc jak znów bym złożył to są szanse że dostanę czy lepiej dłuższa przerwę zrobić ?
 12. OK a jaki cennik jest może wiecie?
 13. A już widzę dzięki kolego.Bilet parkingowy w najbliższym kiosku kupię tak?
 14. Witam mam do Was pytanie czy gdzieś w pobliżu ambasady w Warszawie są jakieś parkingi bo nigdzie na necie nie mogę nic znaleźć na ten temat?
 15. WItm wypełniłem dziś formularz ds160 i terz chciałem zarejestrować sie na stronie aby zrobić opłatę i ustalić termin rozmowy ale mam problem whodzę na stronę : https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland wybieram tam Nowy urzytkownik i wpisuje imie i nazwisko hasło i mam problem z Adres poczty elektornicznej gdy podaje swojego gmaila wyskakuje ze jest niezgodny o co w tym chodzi?
×