Jump to content

leoarnix

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Agencja, za pośrednictwem której składaliśmy te „papiery” (jeśli to coś Panu mówi to przedstawiają się jako agencja świadcząca usługi imigracyjne, oraz pomagająca w sprawach konsularnych). Przy składaniu wniosku pani nam mówiła, że na tamten moment czas oczekiwania to był bodajże rok i 8 miesięcy, ale ten czas na bieżąco może się zmieniac, teraz ponoć moja sprawa jest przewidziana na mniej więcej połowe roku 2019. Ale nie to jest dla mnie najistotniejsze w tej sprawie, ale to jakie mam drogi dla niemowlaka
 2. Hej ☺️ Mój mąż otrzymał GC jeszcze jako kawaler, razem ze swoimi rodzicami. Później wzięliśmy ślub, i złożyliśmy dokumenty (wnioski, nie za bardzo się orientuję jak się to nazywa), żebym jako żona - otrzymała rowniez pozwolenie na pobyt stały w USA, tzn GC. Obecnie jesteśmy w Polsce, mój mąż na białym paszporcie i nieoficjalnie agencja twierdzi, że procedura związana z moimi dokumentami ruszy w przyszłym roku. Natomiast niedawno zaszłam w ciążę, na pewno urodzę niczym dostanę pozwolenie na cokolwiek. Chciałam dowiedzieć się, jakie możliwości będzie miało dziecko? Na jakiej podstawie mamy ubiegać się o jakiekolwiek pozwolenie dla dziecka? Oczywiście, zaraz po otrzymaniu przeze mnie dokumentów, chcielibyśmy wylecieć do USA na stałe. Czy droga też będzie wyglądala tak, ze najpierw dla niemowlaka wiza, a potem składanie wniosku?
 3. Ok już wszystko rozumiem, dziękuje bardzo!
 4. Dziękuję bardzo za odpowiedź Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego im wczesniej tym lepiej. Czy wiesz może, czy znajdę jeszcze na jakiejś stronie jakieś sprawdzone informacje na ten temat?
 5. Witam, chciałabym dowiedzieć się czegoś o ślubie ze stałym rezydentem. Sytuacja przedstawia się tak: otrzymał on zieloną kartę wraz z rodzicami i rodzeństwem, wjechał już na teren USA jako kawaler. Ostatnio natomast uzyskałam nieoficjalną informację, że taki rezydent, NIE MOŻE wziąć ślubu przed ukończeniem 21 roku życia, gdyż moze to skutkowac stalym utraceniem zielonej karty. Chciałabym wiedzieć na ile jest ona prawdziwa. Mam nadzieję, że będzie tu ktos kto się na tym zna.
×
×
 • Create New...