Jump to content

Bijonka

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Krakow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie mamy 9 letnia córkę która rozumie więcej niż mogłoby sie wydawac.Mimo iż staram się nie poruszać tego tematu przy niej to dziecko widzi ze tata bardziej słucha argumentów babci... Dodam tylko że ja wcale nie chce wyjeżdżać do US w przeciwieństwie do męża któremu teściowa przedstawia Amerykę jako krainę mlekiem i miodem płynącą gdzie wszystko przychodzi szybko,łatwo i przyjemnie a w Polsce Go nic dobrego nie czeka (Czyt.dolary na kontach) i jedyna nadzieja dla synusia jest wyjazd do US...
 2. Mogłabym pomyśleć że pisała to moja teściowa... ,,Nie utrudniaj..'' :/
 3. Zrobi wszystko co mamusia wymyśli żeby się dostać do US a ja się już powoli poddaje :/
 4. Teściowej sama sobie współczuję... Chodzi o to czy faktycznie będzie traktowany jako nieżonaty? Wiem że trochę chaotycznie to piszę ale nie mam pojęcia gdzie się tego dowiedzieć... Czy F1 to kawaler/panna czy po rozwodzie też jest tak traktowany?
 5. Bardzo zależy mi na odpowiedzi Sprawa wygląda tak że moja teściowa kilka lat temu otrzymała obywatelstwo od tej pory robi wszystko żeby do US ściągnąć mojego męża statnio oznajmiła że mamy wziąć rozwód bo wtedy On jako samotny wskoczy na grupę F1?(samotny syn obywatela pow.21 lat) i szybciej dostanie wizę.. Co ja mam o tym myśleć? Czy tak jest w rzeczywistości czy mamusia wymyśliła to żeby się mnie pozbyć..
×
×
 • Create New...