Jump to content

honeymoonbabe

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Praca dla programistów jest prawie wszędzie, a czemu by nie spróbować zacząć żyć gdzieś indziej, niż w Polsce? Do wyjazdu przede wszystkim przekonuje nas wizja spokojniejszego życia, lepszej pogody (jestem ciepłolubna :D), innej mentalności i stylu życia... mogłabym tak wymieniać i wymieniać
 2. Naprawdę? Nawet nie wiedziałam, że tyle czasu to zajmuje, a pewnie i tak szansa jest mała na znalezienie pracodawcy :/ Dziękuję za radę, chyba tak zrobimy, bo ponieśliśmy już dość spore koszty w tym kierunku. Też jest ciężko, ale oni mają system punktowy, a że my się łapiemy w wymaganą ilość punktów, to szansa pewnie duużo większa niż w USA. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
 3. Pewnie można, pytałam z ciekawości Ogólnie to założyłam ten wątek, aby dowiedzieć się czy w tych zawodach jest szansa to otrzymanie wizy, aby móc mieszkać na stałe. Póki co zaczęliśmy składać papiery do Australii, ale Stany jakoś bardziej mnie ciągną, niestety wydają się bardzo niedostępne dla imigrantów. A co do uprawnień to nie mam pojęcia, musielibyśmy na ten temat co nie co poczytać.
 4. Dziękuję za odpowiedź A wiesz może jak to jest z pracą bez doświadczenia jako programista? Mąż aktualnie robi studia dodatkowo jako programista, więc w tym fachu doświadczenia nie będzie miał w ogóle. Czy jest szansa na dostanie pracy bez doświadczenia, czy lepiej strzelać w budownictwo, w którym ma kilkuletnie doświadczenie?
 5. Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu myślimy z mężem o emigracji. I tutaj pojawia się moje pytanie - jaka jest możliwość/szansa wyjazdu nie mając na miejscu nikogo, kto mógłby nas sponsorować? Nie chodzi nam o wizę turystyczną, studencką itd. myślimy wyłącznie o wizie, która pozwoli nam na stały pobyt. Czytałam na temat sponsorowania przez pracodawcę, czy jest w ogóle szansa na znalezienie pracodawcy, który chciałby sponsorować kogoś z Polski czy ogólnie z innych krajów? Mąż jest inżynierem budownictwa (magister, skończony w Polsce), ma 7 letnie doświadczenie w zawodzie, ja natomiast nauczycielem (również magister skończony w Polsce), bez doświadczenia. Czy wiecie może coś na temat zapotrzebowania zawodu mojego męża w USA? Czytałam właśnie o wizie sponsorowanej przez pracodawce, ale nie znalazłam listy zawodów poszukiwanych (?) w Stanach (taka lista jest natomiast np. przy emigracji do Australii). W loterii wizowej oczywiście wzięliśmy udział, ale chyba nie ma co robić sobie nadziei Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
 • Create New...