Skocz do zawartości

Grzenio12

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. GPA

  Okej jeszcze pomyślę nad tym, dzięki wielkie
 2. GPA

  Czyli w takim razie liczą się nawet oceny z przedmiotów na które uczęszczam wbrew swojej woli, 6 nie mają większego znaczenia niż 5 i nie mam nawet szans na wyższą średnią przez to że w Polsce nie ma AP, chyba pomyślę nad studiami w Anglii
 3. GPA

  Jeśli tak to dobrze bo zdarzyło mi się kilka trój i przez to wyszłaby mi słaba ta średnia Fakt tylko że mi ona obecnie tą średnią zaniża bo w 3 gimnazjum i pierwszej liceum miałem 4 i w drugiej klasie też przewiduję 4 :/ To jeszcze zapytam, w 3 klasie liczą się oceny jakie będę przewidywał że dostanę?
 4. GPA

  A w jaki sposób GPA może być większe od 4.0? Widziałem że chociażby na Harvardzie średnie GPA to 4.1 i w ogóle na prepscholar suwak z GPA przy obliczaniu szans na przyjęcie na uczelnię ma skalę od 0 do 5
 5. GPA

  Dzięki wielkie, jeszcze parę pytań Co z 6? Czy religia się też do tego liczy? (Zamierzam się wypisać w 3 klasie ale będę miał 18 lat w grudniu więc już po tym jak wyślę podania) Czy liczy się średnią ze wszystkich ocen ze wszystkich lat, średnią ze średnich czy wysyła z każdego roku?
 6. GPA

  Hej, na wstępie powiem że jestem w drugiej klasie liceum i chciałbym pojechać na studia do Stanów, najlepiej na kierunek matematyka. Czytałem różne informacje na temat tego co bierze się pod uwagę przy rekrutacji i natknąłem się między innymi na GPA. Wiem że to coś w stylu średniej ocen ale tam jest inna skala ocen i w ogóle inaczej się to liczy, a nie znalazłem żadnych informacji odnośnie tego jak się liczy taką średnią w zwykłym polskim LO. Czy byłby ktoś w stanie mi powiedzieć jak się przelicza polskie oceny, które oceny są ważne i z których lat?
×