Skocz do zawartości

chosen

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. kurcze, chyba nie dostałm maila z takim potwierdzeniem. Czy oprócz tego mogę gdzieś indziej znależć ten numer ?
 2. Cześć, mam pytanie odnośnie sprawdzania statusu sprawy dla zielonej karty po dokonaniu opłaty - na stronie rządowej trzeba podać numer potwierdzenia i tutaj jest moje pytanie o który numer chodzi ?
 3. no właśnie nie wiem, ponieważ zapadło mi to w pamięci, że nie trzeba stać w długiej kolejce itp. Niemniej czy nawet jak już otrzymamy GC fizycznie to nadal trzeba się udawać do bramek dla turystów ?
 4. czyli Pan konsul nie mówił prawdy ? Pytam jak to jest na podstawie Waszych doświadczeń i praktyki.
 5. witam, mam szybkie pytanie odnośnie bramek na lotnisku - mianowicie szykujemy się do pierwszego wylotu do USA (nie mamy jeszcze fizycznie GC) i w ambasadzie Pan nam powiedział, że możemy się udać do bramek dla obywateli US, chciałbym z Wami potwierdzić czy rzeczywiście tak jest ?
 6. Dziękuję za odpowiedzi. Leki przewozić w bagażu głównym ?
 7. witam, ponieważ za niecałe 2 miesiące wylatujemy za wielką wodę mam pytanie z tej okazji - czy i ile można wziąć z sobą alkoholu do USA (polska wódka) ? Jak jest z lekami, gdzie je przewozić, czy trzeba mieć na nie jakieś dokumenty od lekarza ?
 8. Prawo jazdy i rejestracja auta

  ma może ktoś z Was taka książeczkę w wersji elektronicznej z Illinois ? Jaka jest opłata za egzaminy I wydanie prawa jazdy ? Jaki jest czas oczekiwania ?
 9. mam konto dolarowe ale karty do nie go nie mam ponieważ bank akurat do kont dolarowych nie wydaje. Myślałem żeby zrobić przelew ale niestety jest tylko do wyboru karta i jakieś konta oszczędnościowe. Myślałem że jest jeszcze jakaś inna możliwość.
 10. drodzy, przed chwilą chciałem dokonać opłaty za greencard, zalogowałem się na: http://uscis.gov/uscis-elis i były do wyboru tylko karty i konta oszczędnościowe, pytanie czy nie można opłacić przelewem z konta walutowego prowadzonego przez bank w Polsce ?
 11. to trochę lipa. najbardziej mnie martwi w przypadku białego paszportu to że nie będzie mnie w USA kiedy będę miał wyznaczony termin na zlozenie odcisków palców.
 12. sporo zachodu jest z tym białym paszportem, pytanie zatem z innej strony - co ile i na ile czasu powinienem przekraczać granicę USA żeby nie stracić zielonej karty ?
 13. instrukcję potrafię czytać i nie ukrywam że nie jest do końca dla mnie zrozumiała stąd pytania, poza tym myślałem że ktoś już przechodził przez ten proces i podpowiedziałby jak temat najlepiej załatwić.
 14. ok, dziękuję. Gdzie się dokładnie te dokumenty składa ? Jakie są opłaty ? Czy jak złoże wszystko i potem mnie nie będzie w USA a oni będą chcieli ode mnie biomery to co wtedy ?
×