Jump to content

Micart

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Micart

 • Birthday July 21

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lecę 3 października LOT-em z Warszawy do Los Angeles! Jeżeli jest ktoś w LA lub będzie od października, chętnie się skontaktuję!
 2. Też bym wolał laptop wziąć na pokład! Ostatnim razem tak zrobiłem, w kwietniu. Tym razem planuję wrzucić stacjonarny komputer do bagażu głównego, zajmie prawie całą jedną walizkę :V Trochę się boję że go uszkodzą. Muszę go dobrze zabezpieczyć.
 3. to i tak dotyczyłoby tylko laptopa w bagażu podręcznym, nadal można byłoby spakować go po prostu w bagaż "główny" prawda? czy się mylę?
 4. wow, dzięki za zainteresowanie tematem i za rady! Na pewno się do nich zastosuję bo poprzednim razem byłem po prostu przytłoczony tym wszystkim, pierwszy raz w Stanach, główna nagroda - było bardzo intensywnie! Tym razem postaram się być lepiej przygotowanym i załatwić to tak jak mówicie, trzymajcie kciuki!
 5. No i stało się. Wczoraj akurat dostałem mail, że zostałem wybrany do finałów innego konkursu dla artystów z branży 3D i wygląda na to że wracam do Los Angeles (to samo miasto co wcześniej)! Trochę zabawne bo swoją kandydaturę zgłosiłem dwa dni temu / dzień przed ostatecznym terminiem przesyłania zgłoszeń! Szkoda, że lecę tylko na konkurs, mogli by dać w końcu jakieś zatrudnienie
 6. Graphic designerów jest bardzo dużo, wiem o tym. Ja specjalizuje się bardziej w grafice do filmów i gier, to jest nieco węższa specjalizacja ale nadal konkurencja jest spora! Poznałem trochę ludzi w Stanach, ogólnie aktywnie raczej się udzielam w środowisku ale z tego co widzę to pozostało mi być na tyle dobrym ekspertem żeby sami chcieli zapraszać Będę do tego dążył bo moja praca to moja największa pasja ale nie ukrywam, że zależy mi na tym aby ruszyć w Świat już teraz.
 7. Już dowiedziałem się, że po prostu musi wykazać zainteresowanie jakaś firma lub organizacja. Myślicie że bardzo ciężko znaleźć pracodawcę w Stanach jeżeli jest się artystą / grafikiem? Żeby przybliżeć temat, czym się zajmuję i o co chodzi, oto moje prace: https://www.artstation.com/artist/michera Może jakiś staż byłby rozwiązaniem? Bardzo chciałbym wrócić do Stanów ale nie wiem jak Rozważam również opcję studiów.
 8. Dziękuję za odpowiedzi! Zrobiłem mały research w tej sprawie i faktycznie wygląda na to że mam duże szanse na otrzymanie takiej wizy. Nadal jednak nie jest dla mnie do końca jasne czy mogę starać się o taką wizę samodzielnie, czy koniecznie potrzebuję firmy która mi w tym pomoże. Czy mogę wystapić o taką wizę i później szukać pracy np. w Stanach, na miejscu czy koniecznie muszę najpierw znaleźć zatrudnienie a później zacząć załatwiać wizę typu O. Dzwoniłem do ambasady w PL ale pani przy telefonie nie potrafiła mi doradzić. Wysłałem swoje CV do kilku firm i właśnie moje umiejętności są
 9. Wygrałem konkurs dla ilustratorów w Los Angeles na początku kwietnia. Pierwsze miejsce spośród laureatów z całego Świata (głównie amerykanie). Byłem w Stanach trochę ponad tydzień. Od dawna moim marzeniem jest aby pracować w USA. Chętnie bym tam wrócił i szukam sposobu aby to się udało. Znajomy z Danii który teraz mieszka w LA powiedział mi że jako zwycięzca głównej nagrody w prestiżowym konkursie mogę starać się o wizę dla osób o wyjątkowych uzdolnieniach. Powiedział mi też że na takiej wizie można bez problemu żyć i pracować w Stanach przez 3 lata. Nie mam pewności czy te informacje ma
×
×
 • Create New...