Jump to content

Habuto

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego nie chowam urazy do konsula i staram się na chłodno ustalić nową strategie. Trzeba wyciągać wnioski z niepowodzeń
 2. No jeżeli solidnie się przygotuje i ponownie nie dostanę wizy no to znaczy, że może nie dane mi jest odwiedzić Ameryki i wtedy mówi się trudno.
 3. Niestety mam taki charakter, że jak mi na czymś zależy no to staram się to załatwić do końca. A zależało mi na tym wyjeździe i potem będę żałował że nie spróbowałem jeszcze raz. Tym razem chcę się solidnie przygotować.
 4. Dlaczego złe? Jeżeli chce przygotować się maksymalnie na rozmowę i przedstawić wszystkie "dowody" przemawiające za moim powrotem do Polski?
 5. No nic zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby dostać tą wizę i mieć z tego powodu czyste sumienie
 6. Tak przeczytałem tekst już wcześniej i wiem że to ja muszę udowodnić to że nie chce zostać w Usa. No ale ja na serio nie chce tam zostać i staram się dojść po prostu jak mogę im to udowodnić
 7. No to według nich co jest mocną wiezią skoro studia go nie przekonują , praktyki muszę odbyć by zaliczyć te studia? Według ich teorii nikt nie powinien wjeżdżać do Usa bo każdy może chcieć zmienić życie.
 8. Mam takie pytanie czy pomógłby by fakt podpisaniania umowy o praktykę w Polsce, która muszę odbyć, żeby zaliczyć studia i termin tej praktyki ustalić na sierpień i skrócić czas pobytu w Stanach do miesiąca ?
 9. Jadę pomóc a nie zajmować się zresztą nie wspomniałem o pomocy przy rozmowie. Ale dziękuję za zwrócenie uwagi
 10. To jest troche śmieszne bo co innego iść i zajmować się dzieckiem Amerykanina i brać za to pieniądze, a jechać i pomóc przy opiece nad własnym chrzesniakiem
 11. No kurcze jak ciężko jest udowodnić prawdę ehh. Jakbym chciał jechać pracować to bym pojechał do brata gdzie mogę to robić za więcej pieniążków i legalnie. No a w tym momencie zapewnienie siostry w liście nie wystarczy, że jadę spędzić czas z chrześniakiem i pomóc w opiece? I druga kwestia, że każdy z rodziny dostawał wizę i wracał w odpowiednim czasie nie wpływa pozytywnie ?
 12. A jeżeli zmienie tylko finansowanie podróży to czy wtedy będzie dobrze ?
 13. No i druga kwestia czy fakt, że siostra po mojej odmowie zdecydowała się zasponsorować mi pobyt w Stanach na 3 tygodnie nie jest zmianą okoliczności? W takim razie powinienem pozostawić wniosek bez zmian?
 14. Skoro fakt, że jestem studentem i chcę wrócić na kolejny semestr go nie przekonał to jak ja mam mu pokazać że chcę wrócić?
 15. Czyli argumentacja w takim liście musi być bardzo mocna, żeby konsul rozważył zmianę decyzji ?
×
×
 • Create New...