Jump to content

bq11

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 2 x HAS NOT BEEN SELECTED Gratulacje dla wylosowanych!
 2. Wy o wielu rzeczach nie wiecie, a komentujecie i przez to zniechęcacie nowych użytkowników FORUM... Czasem wypływa typowy polski 'jadzik' no offence
 3. 2x HAS NOT BEEN SELECTED gratuluje szczęsliwcom i do zobaczenia, mam nadzeje - za rok!
 4. nasz punkt widzenia nie ma tu nic do rzeczy po prostu trzeba cierpliwie czekać. Chociaż dziwnie długo to trwa. Jakby nasze numery w ogóle nie brały udziału i nie wiedzą co z zrobić z fantem
 5. jakie zdjęcie dodales do zgloszenia ?! stare, nowe ? zdjecie z dv2017 ?
 6. kopia wpisu kobiety ze strony Loteria wizowa USA na facebook. ...pić drugi wieczór z rzędu nie wypada ?! Sprawdzałem juz na 3 przeglądarkach, macOS, windows, tryby incognito, wyczyszczone ciastka itd. caly czas ten sam komunikat.
 7. swojego na 100% nie. Grzebalem cos w zdjęciu narzeczonej, ale niestety nie pamietam dokładnie.
 8. sprawdzam od wczoraj caly czasy komunikat "The information entered is not valid." ja i moja narzeczona. Zdjęcie z dv2017 :/ Nawet nie moge odzyskac numeru, jakby w ogole nie istnial. Siedze na różnych forach, mi.in. na rosyjskich, tam te same problemy.
 9. 6 lub 7 lat biorę udział, straciłem juz rachubę... z rozpędu dodaliśmy stare zdjęcia, przeczytałem dwa wątki od deski do deski i chyba cos jest na rzeczy... ja i moja narzeczona "The information entered is not valid" btw. witam zawsze w roli obserwatora | pzdr tym ktorym sie udalo i powodzenia dla pozostałych!
×
×
 • Create New...