Jump to content

mort

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  warmińsko-mazurskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3x dupa. No cóż jakoś tym razem lżej to człowiek znosi. Zobaczymy za rok.
 2. No ciekawe, w zeszłym roku potrzebowałem jakieś pół godziny aby dopchać się na serwery loterii, dwa lata temu jakieś 3 godziny, w tym roku dzieje się coś dziwnego. Podejrzewam że odpięli sub-domenę z racji jakiegoś cyber ataku gdyż główna domena działa.
 3. Może tak słaba z powodu zwisu strony. Ja wczoraj kilka razy siadłem do kompa by sprawdzić i niestety strona padła. Dziś kilka razy próbowałem i bez zmian: Niestety, nie udało się odnaleźć tej strony Nie udało się połączyć z serwerem pod adresem „www.dvlottery.state.gov”. Nie mam ciśnienia więc co godzinkę będę próbował sprawdzić. Dam znak jak poszło ale pewnie trzeci raz pocałuję klamkę
 4. Drugi raz z rzędu dupa zbita. No cóż do 3 razy sztuka, oczywiście jeśli jeszcze program będzie.
 5. Ja wysyłałem wniosek 3 października ok 21.00 i dziś rano dopiero dostałem maila o anulowaniu zgłoszeń.
 6. Jak nie wiadomo jak wiadomo https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/Clean_DV-2019_Plain_Language_Instructions_and_FAQs .pdf Drugi raz mam zamiar wysłać i zobaczymy. Jak słyszę opinie Trumpa o programie DV to obawiam się że może to być ostatnia loteria. Innej możliwości na przeprowadzkę do USA nie mam.
 7. Serio? Jakoś nie widzę informacji na temat ponownej możliwości sprawdzania. Chyba za wcześnie na to.
 8. Kilka lat nosiłem się z zamiarem wysłania zgłoszenia i cały czas to przeoczałem. W zeszłym roku zrobiłem to po raz pierwszy i nic z tego. Zauważyłem że wpadłem w taki stan jak przed losowaniem lotto. Czyli rozglądanie się po rynku wynajmu mieszkań New York'u i Chicago, sprawdzanie stawek wynagrodzenia za pracę itp. Przyszedł drugi maj i tu HAS NOT BEEN SELECTED. No cóż, pierwsze losowanie to za pięknie by było aby od razu trafić gdy widzę że niektórzy już 6-7 raz nie zostali trafieni. No cóż zobaczymy w przyszłej edycji, bo na inny rodzaj GC nie kwalifikuję się.
×
×
 • Create New...