Jump to content

Maroslav

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Londyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłem CDL tydzień temu, kurs trwał 2 miesiące przez to że pracowałem i dopiero wieczorem miałem czas na kurs. Kurs u mnie wyglądał tak: 40 godzin teorii, uczysz sie na egzamin na zezwolenie w Secretary of State (tzn. permit) by móc iść na jazdy. Po zdaniu uczysz się na PTI. Rada: wkuwaj to na pamięć od początku - nie zostawiaj tego na sam koniec bo będzie potem płacz. Egzamin teoretyczny składa się z trzech części: Combination vehicle, air brake i general knowladge. Zdajesz, przysyłają Ci tymczasowe prawo jazdy ważne 6 miesiecy, idziesz na badania zrobić medical card, a potem masz 20 godzin
 2. Masz szanse, spokojnie, ale spotkanie będziesz miał w następnym roku.
 3. Czy na rozmowę do ambasady muszę mieć jeszcze jakieś zaświadczenie z policji? Jak tak, to jakie?
 4. Czyli powinienem załapać sie na listopad. A kiedy można spodziewać sie zaproszenia do ambasady?
 5. Rozumiem że cut-off do 4500 jest na listopad? A jeżeli mam nr 2018EU33xx a DSa wysłałem 5 maja ale odblokowałem i wysłałem jeszcze raz 13 maja, to powinien sie załapać na listopad? A o spotkaniu zostane poinformowany mailowo i na stronie, ale której? DVlottery czy ceac.state.gov? Pozdrawiam
 6. Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver? A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?
 7. Czy do pytania o szkole, wpisywać gimnazjum? To chyba zalicza się do podstawówki? Wiec jak wpisuje tylko szkole średnia, to nad nią wpisuje w okienko liczbę "1"? A jak gimnazjum i średnią to "2"? A jeżeli wpisuje się gimnazjum to co trzeba wpisać w okienko o kierunku?
 8. Wlasnie siostra przetrząsa mi dokumenty w poszukiwaniu książeczki. A jak nie to sanepid. A co do dat, to wyczytałem wcześniej na forum, żeby pamiętać o datach szczepień, bo moga ich nie uznać. Czy to prawda?
 9. Chciałem sie zapytać o książeczkę szczepień. Wyrabia sie ja w sanepidzie, wpisuje jakie szczepienia były + te które sie zrobi. Czy daty szczepień musza być podane? I czy muszę mieć karty szczepień ze szkoły czy z pracy jako dowód ze je miałem i wziąć je do lekarza (Kraków)? Czy sama książeczka ze Sanepidu wystarczy?
 10. Mam pytanie odnośnie składania dokumentów przed rozmowa z konsulem. Trzeba mieć jakiś wydruk TNT. Co to jest?
×
×
 • Create New...