Skocz do zawartości

filipp

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. filipp

  Loteria Wizowa DV 2019

  Dziękuję Wam za odpowiedzi : ) Zgłoszenie wysłane, powodzenia wszystkim.
 2. filipp

  Loteria Wizowa DV 2019

  Cześć wszystkim, Czy będąc wylosowanym w DV2018, mogę brać udział w losowaniu DV2019 ? - czy koliduje to ze sobą ? Pytam ponieważ posiadam wysoki numer, a ostatnie sytuacje sprawiają, że nic nie jest pewne.
 3. Dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dot. pkt 2. Ślub zaplanowany jest na czerwiec 2018. Zastanawiamy się z narzeczoną, czy musimy przyspieszyć termin ślubu na czas przed rozmową z konsulem, czy poinformować podczas rozmowy, że mój stan cywilny zmieni się za np. 3 miesiące. Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę. Gryzie mnie jeszcze jeden temat. W DS-260 zaznaczyłem, że nie posiadam wymaganych szczepień uzasadniając tym, iż wykonam je przed rozmową. - czy ma to jakiś wpływ na zaproszenie ?
 4. Hej, Proszę Was o podzielenie się waszym doświadczeniem na poniższe pytania. 1. Wypełniłem wczoraj DS-260, na którym etapie ubiegania się o zieloną kartę trzeba przesłać wymagane zdjęcie ? Podczas wypełniania nie proszono mnie o nie. 2. Czy przed rozmową z konsulem, można wprowadzać zmiany w DS-260 takie jak stan cywilny ? 3. Czy (przyszła) żona, również otrzymuje zieloną kartę, jeśli ja ją otrzymam ? 4. W jakim czasie po otrzymaniu zielnej karty trzeba wyjechać do USA ? 5. Mam numer EU00023XXX, kiedy mogę spodziewać się rozmowy i zaproszenia na nią ? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich : )
 5. Witam. Zostałem wylosowany i obecnie wypełniam ds-260. Co wpisywaliście w rubryce dotyczącej szczepień ? czy uzasadnienie na odp "no" typu: " wszystkie wymagane szczepienia wykonam przed rozmową w ambasadzie" jest w porządku ?
×