Skocz do zawartości

UK2018

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  UK

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Konsul zadaje pytania głównemu aplikantowi. Pani która sprawdza dokumenty zadaje tez pytania współmałżonkowi. Dzieci nie są przepytywane.
 2. 4 wizy mniej ogólnie wszystko przebiega w miarę sprawnie , 2h i po wizycie w ambasadzie Pytania od konsula : Czy byliśmy w USA, kiedy byłam ostatnio w USA , czy mamy rodzine w stanach, jakie wykształcenie , czy w ciągu ostatnich 3 lat pracowałam i standardowe pytanie czy byliśmy w Rosji . Powodzenia dla oczekujących
 3. Ja wpisałam case number
 4. To bardziej prywatny gabinet, lekarz , pielęgniarka , pan w sekretariacie . Ja nie miałam problemu z dodzwonieniem się i umówieniem . Na pewno to z powodu urlopu , chyba 2 tygodniowego , na 100% nie jestem pewna . Jest jeszcze Kraków , ale tam umawiasz sie do lekarza gdy gotowy jest już wynik z moczu czyli po 10 dniach.
 5. My tez mieszkamy za granica , miesiąc wcześniej robiliśmy badania , trzeba wziac pod uwagę urlopy , lekarz z Warszawy od 27.07. Jest na urlopie . Wiec najlepiej zadzwon i wypytaj .
 6. Wynik moczu jest do wglądu lekarza . Robisz rtg krew i mocz , odbierasz rtg i krew z tymi wynikami tego samego dnia mozesz umowic sie do lekarza na szczepienia i ogólne badanie lekarskie. Lekarz za te 5-10 dni sam sprawdzi sobie wynik i wszystkie badania sam dostarczy do ambasady . Oczywiście zrób wszystko odpowiednio wcześniej żeby lekarz mógł dostarczyć wszystkie badania do ambasady przed Twoim terminem rozmowy . Tak jest w Warszawie.
 7. Można dodać , że w Warszawie badania i wizytę u lekarza można załatwić w 1 dzień , rano badania i po południu , oczywiście po wcześniejszym zadzwonieniu i umówieniu sie do lekarza w Wilanów Family Practice ogólne badanie lekarskie ze szczepieniami. Jest krotki formularz do wypełnienia gdzie sie wpisuje adres w USA gdzie sie zatrzymujemy , obecny adres zamieszkania i case number. Córka miała robiony test na gruźlicę ale nie musieliśmy odbierać wyników testu. Gdyby wynik wyszedł pozytywny wtedy lekarz kontaktuje sie z nami co dalej robić. Tak poinformował nas dr Gajer. Te koperty które daje nam lekarz nie musza być zaklejone , mamy je mieć przy sobie gdy będziemy lecieć do stanów. Zaswiadczenia o niekaralności z każdego kraju gdzie sie przebywało dluzej niz 6mc .
 8. Rzeczywiście nie ociągają sie w Warszawie , termin rozmowy 2 tydzień sierpnia
 9. Tak z ciekawości zapytałam czy duże tłumy są w ambasadzie nowo wylosowanych dzięki za informacje
 10. Chyba każdy chciałby mieć to za sobą , nasz nr to 228XX . Będziemy odliczać razem
 11. A jakie było pytanie do żony odnośnie rodziny w USA ? Oprócz Was były jeszcze jakieś osoby z loterii czekające na rozmowę ? Wielkie Gratulacje !!!
×