Jump to content

UK2018

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konsul zadaje pytania głównemu aplikantowi. Pani która sprawdza dokumenty zadaje tez pytania współmałżonkowi. Dzieci nie są przepytywane.
 2. 4 wizy mniej ogólnie wszystko przebiega w miarę sprawnie , 2h i po wizycie w ambasadzie Pytania od konsula : Czy byliśmy w USA, kiedy byłam ostatnio w USA , czy mamy rodzine w stanach, jakie wykształcenie , czy w ciągu ostatnich 3 lat pracowałam i standardowe pytanie czy byliśmy w Rosji . Powodzenia dla oczekujących
 3. To bardziej prywatny gabinet, lekarz , pielęgniarka , pan w sekretariacie . Ja nie miałam problemu z dodzwonieniem się i umówieniem . Na pewno to z powodu urlopu , chyba 2 tygodniowego , na 100% nie jestem pewna . Jest jeszcze Kraków , ale tam umawiasz sie do lekarza gdy gotowy jest już wynik z moczu czyli po 10 dniach.
 4. My tez mieszkamy za granica , miesiąc wcześniej robiliśmy badania , trzeba wziac pod uwagę urlopy , lekarz z Warszawy od 27.07. Jest na urlopie . Wiec najlepiej zadzwon i wypytaj .
 5. Wynik moczu jest do wglądu lekarza . Robisz rtg krew i mocz , odbierasz rtg i krew z tymi wynikami tego samego dnia mozesz umowic sie do lekarza na szczepienia i ogólne badanie lekarskie. Lekarz za te 5-10 dni sam sprawdzi sobie wynik i wszystkie badania sam dostarczy do ambasady . Oczywiście zrób wszystko odpowiednio wcześniej żeby lekarz mógł dostarczyć wszystkie badania do ambasady przed Twoim terminem rozmowy . Tak jest w Warszawie.
 6. Można dodać , że w Warszawie badania i wizytę u lekarza można załatwić w 1 dzień , rano badania i po południu , oczywiście po wcześniejszym zadzwonieniu i umówieniu sie do lekarza w Wilanów Family Practice ogólne badanie lekarskie ze szczepieniami. Jest krotki formularz do wypełnienia gdzie sie wpisuje adres w USA gdzie sie zatrzymujemy , obecny adres zamieszkania i case number. Córka miała robiony test na gruźlicę ale nie musieliśmy odbierać wyników testu. Gdyby wynik wyszedł pozytywny wtedy lekarz kontaktuje sie z nami co dalej robić. Tak poinformował nas dr Gajer. Te koperty które daje nam lekarz nie musza być zaklejone , mamy je mieć przy sobie gdy będziemy lecieć do stanów. Zaswiadczenia o niekaralności z każdego kraju gdzie sie przebywało dluzej niz 6mc .
 7. Rzeczywiście nie ociągają sie w Warszawie , termin rozmowy 2 tydzień sierpnia
 8. Tak z ciekawości zapytałam czy duże tłumy są w ambasadzie nowo wylosowanych dzięki za informacje
 9. Chyba każdy chciałby mieć to za sobą , nasz nr to 228XX . Będziemy odliczać razem
 10. A jakie było pytanie do żony odnośnie rodziny w USA ? Oprócz Was były jeszcze jakieś osoby z loterii czekające na rozmowę ? Wielkie Gratulacje !!!
×
×
 • Create New...