Jump to content

nikifox

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Czy możecie polecić sprawdzoną sieć komórkowa, jaki najlepiej wybrać bank oraz jak zabrać ze sobą pieniądze na wyjazd ? Pozdrawiam
 2. Cześć, napisz do mnie meila na nikifox135@gmail.com
 3. Witam, Wize mam i ja Czy ktos z was plauje się wybrać no Nowego Yorku w listopadzie
 4. Cześć, Prosze o poradę. Wczoraj przyszła moja przesyłka od kuriera TND. Zostawiłam moją zołta teczke na biurku i moja mama z ciekawości ja otworzyła. Teczka nie powinna zostac otwierana, co mam teraz zrobic jesli widac slady otwarcia zółtej teczki. Czy moge miec potem problemy na lotnisku w Stanach? Czy zgłosić to do ambasady; odesłać pakiet i poprosić o ponowne przesłanie dokumentów w dobrze zapieczetowanej kopercie.
 5. Mam jeszcze jedno pytanie co to jest data priorytrtowa w formularzu o ustalenie miejsca odbioru paszportu ?
 6. nie wyjechałam do Kanady, jestem w Polsce. Rozmowa ma być w Warszawie
 7. Czesć otrzymałąm wiadomośc o rozmowie z konsulem na termin 8 sierpnia, co musze teraz zrobic, w jaki sposób mam potwierdzic rozmowe ?
 8. Witaj Weronika. Jeśli mogę spytać jaki miałaś numer
 9. Jakie teraz numerki są umówione na rozmowę z konsulem ?
 10. Czy orientujesz się czy mogę odbyć rozmowę w Kanadzie, mimo ze już dawno wysłałam wniosek ? Czy raczej ta rozmowa będzie musiała się odbyć w Polsce ?
 11. Witam Wylosowałam zieloną kartę mój numer 23xxxx. Mam pytanie czy rozmowa z konsulem musi być prowadzona w Polsce, czy mogłaby być w innym kraju. Mam pozwolenie na prace w Kanadzie ważne do marca 2018, a nie wiem czy mam teraz czekać w Polsce i zrezygnować z wyjazdu do Kanady? Proszę o poradę
 12. Witam Zostałam wylosowana. Mam pytanie do osób uzupełniających formularz, co wpisujecie w miejscu pobytu w Stanach, mimo ze nie macie jeszcze określonego miejsca zamieszkania, a formularz trzeba jak najszybciej odesłać.Czekam na odpowiedz.
×
×
 • Create New...