Skocz do zawartości

newborn

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 1. Odświeżam bo temat dla mnie istotny czy przy białym paszporcie trzeba się rozliczać z irs jakie ? Shifty znalazłeś jakąś firmę która pomogła w rozliczeniu ?
 2. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Wychodzi na to że gorączkę od ząbków miał:/
 3. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  - TNT - świadectwa nie karalności - odpisy zupełne urodzenia/ślubu - dyplom głównego aplikanta - paszporty chyba tyle tak na szybko (jak przypomnę sobie to dopisze bo już zaczolem oblewać ) Coś im się $ nie podobały wiec finalnie zapłaciłem kartą (szkoda czasu na sprawdzanie każdego banknotu) kurs 3,7 PLN
 4. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Dzięki już po spotkaniu 3 wizy mniej , ogólnie to wziąłem sporo dokumentów a szczerze powiedziawszy nie były potrzebne PS: wózka nie brałem ale małego w foteliku z auta pozwolili wnieść. Rozmowa z konsulem raczej formalność 2 pytania: - czy byłem w rosji oraz co studiowałem i tyle Dziękuje wszystkim dobrym osobą za pomoc i odpowiedzi na tym forum
 5. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Dzięki, Pytanie może z innej beczki z wózkiem dziecięcym raczej mnie nie wpuszcza ? Na teren ambasady ;)? . Co tam na wejściu się pokazuje dowód?
 6. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Hej, Podpowiedzcie jak mam to rozumieć pierwsze spotkanie miałem umówione na 3 października I była adres podany piękna 12 (info z dv) Po przełożeniu spotkania dostałem list z informacją o spotkaniu z datą grudniowa (Jak chciałem zreszta) tyle że podpisany przez szefa działu wizy I adres poniżej al. Ujazdowskie. Pytanie w który budynku są spotkania ?
 7. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Hej, Na rozmowę w ambasadzie zawsze mieliście 2 odpis zupełne aktu małżeństwa + kopia ? Czy jakoś przeszło z 1 ?
 8. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Dzięki za pomoc zaczynam się stresować ,że coś pominąłem albo zapomnę. Kopie odpisów aktów urodzenia trzeba mieć poświadczone ?
 9. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Ehh, to te dokumenty mają być przetłumaczone czy nie ? Bo już nie wiem MeganMarkle ty miałaś ostatnio spotkanie i tłumaczyłaś odpisy ? urodzenia itd? bo w linku jest info ,że ma być - " Oryginał i kopia odpisu zupełnego aktu urodzenia wraz z tłumaczeniem na język angielski "
 10. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Cześć, podrzuci ktoś linka z dokumentami jaki trzeba wziąsc na spotkanie do ambasady (wiem ,że gdzieś tutaj był post ale nie mogę go znaleść a wole się upewnić ,że nic nie przegapiłem) PS: miał ktoś ze sobą list od rodzina L-134 ? albo jakieś potwierdzenie ,ze pomogą na początku ? / wydruk z konta itd. ? (czy w ambasadzie o to pytali ?)
 11. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Hej, Podpowiedzicie jak z tym odpisami urodzenia itd. Może być podpisany profilem zaufanym czy trzeba odczekać swoje w Urzędzie?
 12. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Pewny jesteś tego bo widziałem gdzieś ze informacje ze ludzie tworzyli osobne profile i dawali dv2, dv3 w typie wizy ?
 13. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  I mam pytanie czy wysyłaliście petycje ? do USCIS ? Czy to dopiero po rozmowie się załatwia ? - sorry za spam
×