Skocz do zawartości

magda_nyc2017

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  warszawa
 1. Oczekiwanie na paszport z wizą - Warszawa

  @icecream dzięki, podnosisz na duchu
 2. Oczekiwanie na paszport z wizą - Warszawa

  @sly6 dziękuję za optymizm i wspacie; musi się udać!:) @icecream @axie92 dziękuję:) czyli to, co piszecie jest spójne ze stroną informacyjną ambasady: "Czas dostarczenia paszportu z wizą, to zazwyczaj 2-3 dni robocze dla osób, które mieszkają w mieście gdzie odbyła się rozmowa z konsulem i jeden dzień dłużej dla zamieszkałych w innych miejscowościach." - w takim przypadku ja powinnam odebrać paszport najpóźniej we wtorek, czyli 2 dni przed wyjazdem. Zadzwonię jutro na infolinię i napiszę, czego się dowiedziałam - może komuś jeszcze to pomoże @quarterback87 dzięki za moralizatorski ton Ewidentnie ryzykowna kalkulacja z mojej strony, na pewno jednak w takiej syt. nie będę stawiać na "nadzieję". Jeśli faktycznie nie ma żadnych formalnych środków, to pierwszym rozwiązaniem jest ustalenie z ambasadą terminowego odbioru i bieżący follow-up sprawy; drugim zaś ewent. przełożenie spotkania (gdyby chęć współpracy ze strony ambasady była niska; na ten moment chciałabym jednak tę opcję wykluczyć )
 3. Oczekiwanie na paszport z wizą - Warszawa

  @quarterback87 ok dzięki. czy oprócz bycia dobrej myśli działa w ambasadzie jakaś procedura, która w wyjątkowych okolicznościach może przyspieszyć wydanie paszportu? Nie kwalifikuję się pod 'tryb przyspieszony' z tytułu śmierci, choroby lub biznesu. Lecę turystycznie do Azji Prośby i błagania pań na infolinii na coś się zdadzą?
 4. Oczekiwanie na paszport z wizą - Warszawa

  @sly6 dzięki za błyskawiczną odpowiedź powinnam się cieszyć, czy ten system jednak często zawodzi?
 5. Kochani, proszę o poradę. Mam rozmowę z konsulem w Warszawie 18/05, a 25/05 wylatuję na urlop i potrzebuję paszport. Wybrałam opcję odbioru z punktu w Annopolu. Czy realnie ten paszport powinien dotrzeć w przeciągu 2-3 dni roboczych? Jakie macie doświadczenia? Z góry bardzo dziękuję za info
×